Úvod / Články / Články o líčení / Ako si upraviť obočie?
Tlačiť

Ako si upraviť obočie?

Je až neuveriteľné ako sa za posledné roky zmenil štatút krásy ...

Ako si upraviť obočie?

Je až neuveriteľné ako sa za posledné roky zmenil štatút krásy  v oblasti obočia. 90-te roky priniesli úzke a tenké obočie a na prelome tisícročia sa postupne začal budovať kult jeho úpravy k čo najprirodzenejšiemu vzhľadu. V dobe instagramu prišiel nový trend - perfektne vykreslené a vytieňové obočie ako dôležitá súčasť vášho vzhľadu. Je pravdou, že upravené obočie dokáže vašu tvár rozžiariť, odpútať pozornosť od nedostatkov. A koniec koncov, nie každá z náš dostala do vienka husté a krásne tvarové obočie. Pár šikovných pomocníkov nám však vytvorí obočie snov.

Či zachováte mieru prirodzenosti, vykreslite si čiarovanou technikou huňaté obočie po vzore Cary Dalivinge, je na vás.


My sme pre vás vybrali tri základné druhy kozmetických výrobkov, ktoré vám pri správnej technike dodajú očarujúci výraz.

Tekuté gély a špirály

Gelové a tekuté prípravky

 

Pokiaľ ste obdarená krásnym a hustým obočím stačí ho prejsť čírou špirálou, aby ste zafixovali jeho tvar a dali neposlušným chĺpkom správny smer. Ak chýba vášmu obočiu farba, použite farebné gély alebo tekuté očné tiene.

Náš tip:

Max Factor Natural Brow Styler, gél - priehľadný gél Max Factor Natural Brow Styler na finálnu úpravu a fixáciu upraveného obočia sa nanáša pomocou točitej kefky, ktorá umožňuje precíznu aplikáciu na celé obočie. Priezračné zloženie je vhodné pre všetky odtiene obočia, pri nanesení fixuje obočie na mieste a po zaschnutí nezanecháva žiadne viditeľné zvyšky.

Gosh Brow Sculpting Fibre Gel  - výrazne upravené obočie vládne svetu už nejakú tú dobu. Pre ešte lepšie výsledky uvádza Gosh Copenhagen na trh novú verziu farebného gélu na obočie, ktoré má oproti tomu pôvodnému hneď niekoľko benefitov: inovovaná textúra obsahuje "fibre" vlákno, ktoré sa prichytí k obočiu a zaistí tak väčší objem; sýta pigmentovaná farba vyplní zjednotí prázdne miesta; kratšia kónická kefka si perfektne poradí aj s tenším obočím; obsahuje výťažok z morských rás pre výživu obočia a je bez parfumácie parabénov.

Ceruzka na obočie

Ceruzka na obočie

Ceruzka na obočie je veľkým pomocníkom. Ak aj nie ste fanúšička ceruziek na oči, aspoň tejto dajte šancu. Vykreslite si ňou tvar obočia a jednoduchou technikou si dokreslite i chýbajúce chĺpky. Podľa intenzity tlaku na ceruzku máte možnosť voliť silu farby. Ak je ceruzka vybavená aj malou kefkou, máte vyhrané. Po úprave obočia si do prečešte a tým farbu rovnomerne rozotriete.

Náš tip:

Revlon Brow Fantasy ceruzka - pre prirodzene krásne tvarované obočie je tu Revlon Brow Fantasy. Zaplní miesta, farebne dotvaruje a definuje tvar obočia jednoduchým spôsobom ceruzky a jeho mäkká farba pôsobí prirodzeným dojmom. Ľahko tónovaný gél vyrieši vaše starosti s úpravou obočia, docieli dokonalý a prirodzený vzhľad.

Lancome Le Crayon Sourcils ceruzka - mimoriadne praktická ceruzka na obočie, z jednej strany mäkký hrot pre dokonalé vykreslenie a z druhej strany kefka na dotvarovanie. Vaše obočie tak zostane dlho krásne.

Pudrové líčidlo

 

Pudrové líčidlo

Púdrové tiene na obočie zafarbia pokožkou pod chĺpkami. Vďaka tomu obočie nadobudne plnší a výraznejší vzhľad. Je to prípravok, ktorý sa používa najjednoduchšie a pri nanášaní používate štetec pre jednoduchú aplikáciu.

Náš tip:

Gosh Eyebrow Kit obočenka - obsahuje tri hnedé odtiene púdru na obočie GOSH Brow Powder (svetlý, stredný a tmavý hnedý) spolu s voskom, ktorý obočie zafixuje (môže sa používať aj samostatne), aplikátor, štetec a zabudované zrkadielko. Tento set je vhodný pre úplné začiatočníčky v líčení, ako aj profesionálky. Balenie obsahuje návod, ktorý krok za krokom vysvetľuje spôsob použitia produktov.

Guerlain Eyebrow Kit obočenka - paletka obsahuje tri univerzálne farebné odtiene pre úpravu a vytvarovanie svetlého, strednetmavého a tmavého obočia. Paletka obsahuje aj béžový perleťový tieň pre rozjasnenie nadočnicového oblúka. Intenzitu tieňa môžete meniť podľa spôsobu použitia: pre jemné líčenie nanášajte tieň suchým aplikátorom, pre intenzívne líčenie aplikujte tieň mokrým aplikátorom.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...