Úvod / Články / Články o parfumoch / Azzaro Mademoiselle L´Eau Trés Florale
Tlačiť

Azzaro Mademoiselle L´Eau Trés Florale

Veľkolepá jarná variácia klasickej Mademoiselle Azzaro, tentokrát v zložení Azzaro L'Eau Tres Florale, sa rozvíja v teplých podobách jari, ktoré sa dotýkajú šťavnatého sviežeho ovocia ...

Azzaro Mademoiselle L´Eau Trés Florale

Vôňa Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Floral parfumovaná voda pre ženy od Azzaro bola predstavená v roku 2018. Je to vôňa zvýraznená kyticou voňavých čerstvých, zelených a ovocných tónov, ktoré prinesú svieži, zmyselný pocit z parfumovanej vody. Ak ju budete hlbšie skúmať,  všimnete si pretrvávajúcu kvalitu jemnejších nót, citrusových a sladkých náznakov, ktoré skrývajú podstatu romantických a príjemnej vône.

Na základe kombinácie ingrediencií  Azzaro Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Florale je klasifikovaná ako kvetinová svieža vôňa. Zloženie vône vytvorila parfumérka Karine Dubreuil. Emanácia chutí a vôňových tónov pre Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Florale sa rozvíja pri otvorí v ovocných a zelených tónov, ktoré pozostávajú z rebarbory a duly. Kvetinové a zelené srdce srdce sa kombinuje so zelenými zložkami,  zatiaľ čo pižmo a jantár zanechávajú hlboký dojem.

Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Florale prichádza ako nový doplnok k úspešnej zbierke Mademoiselle Azzaro, ktorá sa spája s originálnou Mademoiselle a minuloročná Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Belle sa opäť zameriava na mladú generáciu nositeliek vône.

Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Florale sa objavuje v elegantnom ženskom farebnom flakóne série s nádhernou striebornou stuhou teraz so svetlo zelenou tekutinou, ktorá sa zmieňuje zelenú sviežosť kvetov ukrytých vo vnútri. 

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!