Úvod / Články / Články o parfumoch / Azzaro Mademoiselle L´Eau Trés Florale
Tlačiť

Azzaro Mademoiselle L´Eau Trés Florale

Veľkolepá jarná variácia klasickej Mademoiselle Azzaro, tentokrát v zložení Azzaro L'Eau Tres Florale, sa rozvíja v teplých podobách jari, ktoré sa dotýkajú šťavnatého sviežeho ovocia ...

Azzaro Mademoiselle L´Eau Trés Florale

Vôňa Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Floral parfumovaná voda pre ženy od Azzaro bola predstavená v roku 2018. Je to vôňa zvýraznená kyticou voňavých čerstvých, zelených a ovocných tónov, ktoré prinesú svieži, zmyselný pocit z parfumovanej vody. Ak ju budete hlbšie skúmať,  všimnete si pretrvávajúcu kvalitu jemnejších nót, citrusových a sladkých náznakov, ktoré skrývajú podstatu romantických a príjemnej vône.

Na základe kombinácie ingrediencií  Azzaro Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Florale je klasifikovaná ako kvetinová svieža vôňa. Zloženie vône vytvorila parfumérka Karine Dubreuil. Emanácia chutí a vôňových tónov pre Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Florale sa rozvíja pri otvorí v ovocných a zelených tónov, ktoré pozostávajú z rebarbory a duly. Kvetinové a zelené srdce srdce sa kombinuje so zelenými zložkami,  zatiaľ čo pižmo a jantár zanechávajú hlboký dojem.

Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Florale prichádza ako nový doplnok k úspešnej zbierke Mademoiselle Azzaro, ktorá sa spája s originálnou Mademoiselle a minuloročná Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Belle sa opäť zameriava na mladú generáciu nositeliek vône.

Mademoiselle Azzaro L'Eau Tres Florale sa objavuje v elegantnom ženskom farebnom flakóne série s nádhernou striebornou stuhou teraz so svetlo zelenou tekutinou, ktorá sa zmieňuje zelenú sviežosť kvetov ukrytých vo vnútri. 

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...