Úvod / Články / Články o parfumoch / Bentley For Men Azure
Tlačiť

Bentley For Men Azure

Expresívna vôňa so sviežim šmrncom

Bentley For Men Azure

Nastal čas na exkluzívne vône. Britská ikona Bentley Motors si získala okamžitý úspech uvedením debutovej vône pre mužov, Bentley For Men.

Spoločnosť Bentley Fragrances teraz vyvinula ďalšiu fascinujúcu voňavú kompozíciu so štítkom exkluzívnej edície Bentley For Men Azure. Táto ohromná, expresívna vôňa so sviežim šmrncom je moderným dielom, ktoré osloví športových, bystrých mužov so zmyslom pre štýl.

Luxusnú esenciu vytvorila Mathilde Bijaoui, ktorá desať rokov pracovala pre prestížny francúzsky parfumérsky dom Mane a je jednou z najznámejších tvorcov vôní na svete. Bentley for Men Azure je jej novým moderným dielom pozostávajúcim z klasických fougère tónov, pričom súčasným náročným mužom ponúka povzbudzujúci a vzrušujúci voňavý zážitok.

Vôňa

Bentley for Men Azure na vás urobí dojem v okamihu, ako zacítite jej počiatočný moderný závan sviežosti: vrchné tóny sú povzbudzujúcim a stimulujúcim kokteilom sviežich citrusov, delikátneho ananásu a úžasnej arómy lístkov fialky. Ihneď ako na vás zapôsobia, vyvolajú vo vás predstavu sviežej modrej hladiny.

Srdce oplýva výnimočnou rafinovanosťou: korenisté arómy Stredomoria – papriky, levandule a šalvie zaobaľuje transparentný dotyk čaju, nenápadný a absolútne moderný. Pocit luxusu, ktorý sa neskôr rozvinie, má na svedomí základ spájajúci zmyselné esencie kašmíru, fazuliek tonky a exkluzívnej voňavej molekuly Orcanox.

Vysoká kvalita vône Bentley For Men Azure nevychádza len z jej komplexnosti, ale aj z celkovej harmónie a výnimočnej trvácnosti. Bentley For Men Azure je celkom unikátna a úžasne osviežujúca ukážka luxusne drevitej, sviežej a korenistej vône!

Flakón

Charakter vône Bentley For Men Azure je umocnený modrými krivkami flakónu. Žiarivá modrá farba Stredozemného mora vyvoláva pocit slobody a osvieženia. Zaoblená silueta flakónu vychádza z elegantných tvarov limuzíny Bentley.

Kovový uzáver zdobí štítok v tvare diamantu evokujúci vysokú kvalitu flakónu. Symbolické logo Bentley je vyryté na ramene flakónu, a rovnako zdobí prednú časť vonkajšieho balenia.

Celkový dizajn navrhla uznávaná parížska agentúra Aesthete.

Uvedenie: jar 2014

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...