Úvod / Články / Články o parfumoch / Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique
Tlačiť

Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique

Ideálny mužský náprotivok.

Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique

Bottega Veneta od roku 2011 a Bottega Veneta Pour Homme od roku 2013 priniesli luxusnú koženú vôňu, ktorá je typická pre kožené doplnky domu. Bottega Veneta Essence Aromatique je osviežujúcou variáciou od roku 2014 a  je určená pre milovníčky klasickej kolínskej.  Na začiatku roka 2016 uzrela svetlo sveta aj  jej mužská verzia Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique.


Vôňa sa prejavuje ako sofistikovaná a nosí sa ľahko ako kolínska, nezaťažuje, evokuje osviežujúce pocity a ležérnu mužskú eleganciu. Táto dlhotrvajúca kolínska je vyrobená z tých najlepších ingrediencií, úžasnej jemnej kože, ktorá podotýka svieži a luxusného charakteru. Je svieža a určená pre denné hodiny, nová Pour Homme Essence Aromatique kolínska kráča v stopách Bottega Veneta Pour Homme a ozýva sa ako dokonalý náprotivok dámskej verzie Essence Aromatique. Nečakaná a podmanivá vôňa, vyrobená z tých najlepších esencií, zdôrazní prekvapivosť a dynamický efekt a aj napriek tomu vyžaruje uvoľnenú mužnú eleganciu. Pour Homme Essence Aromatique je inovatívna a odlišná, s jemne štruktúrovaným pôžitkom, ktorý je zároveň svieži a dlhotrvajúci, chladí  a ponecháva punc luxusu.


Zloženie vône bolo navrhnuté Amandine Marie.

Otvára sa sviežim citrusovým charakterom talianskeho bergamotu. Indonézska pačuli a sibírska borovica prinášajú náznak drevín a dodávajú maskulínny charakter vône, ktorý vyvoláva aromatickú povahu originálu.


Falkón je zhotovený v klasickom podpise línie, je vyrobený z matného skla a ukončený stieborným vrchnáčikom. Vo svetle ja vôňa zobrazuje ako modero-zelené osvieženie. Typický prevok Bottega Veneta podpisu na pánskej línií v tvare skrutky nie je vynechaný ani v tomto prípade. Je umiestnený nielen na flakóne ale i na krabice svetlej modro-zelenej farbe, ktorá je ozdobená jemným Intrecciato vzorom.

Tvárou sa stal Zak Steiner.

Zloženie
Hlava: bergamont, citrusy
Srdce: lístky indonézskeho pačuli, sibírska borovica
Základ: céder

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...