Úvod / Články / Články o parfumoch / Boucheron Place Vendome Eau de Parfum
Tlačiť

Boucheron Place Vendome Eau de Parfum

Nezávislá žena, ktorá je voľná, odkázaná sama na seba, hrdo kráča ulicami Paríža v rannom slnku.

Boucheron Place Vendome Eau de Parfum

Paríž stále spí: prvé slnečné lúče pozvoľna tancujú po strechách a pasážach. Noc upadá v diaľke. Slnko žiari na Place Vendôme. Tieň stĺpu Vendôme ukazuje na číslo 26, na legendárne miesto Domu Boucheron.
Boucheron Place Vendôme je stelesnením tradície a viac ako stopäťdesiatročného trblietania a drahokamov. Meno, ktoré zašepkáte rýchlo ako tajomstvo. Žena Boucheron je nezávislá, voľná, odkázaná na seba. S nohami pevne na zemi kráča modernými ulicami. Zvýrazňuje svoje klenoty, svoju osobnú žiaru. Jej vôňa je vzácnou prednosťou, výrazom jej štýlu a sily. Ako aura vyžaruje dôstojnosť a sebaistotu. Tieto ženy nosia iba jedno: Boucheron Place Vendôme.

Stopa luxusu.


Ušľachtilé, mnohotvárne zložky vykvitnú do plnej zmyselnosti. Zaoblené a luxusné bohatstvo. Parfumová voda zahaľuje pokožku emóciami, zmyselnosťou a závislosťou ako neviditeľná ozdoba. Boucheron Place Vendôme zostáva intenzívne kvetinovo-drevitou vôňou. Olivier Crespo a Nathalie Lorson vytvorili vôňu privlastňujúcu si nadčasovosť a kódex bohatého dedičstva Domu.
Oslnivá žiara svetla a oslnivý lesk ružového korenia osvetľuje jemný a decentný kvet pomaranča. Korenené vibrácie plné kontrastov a výraznosti. Jazmín nasadzuje svoju plnú kvetinovú silu, a jeho jemné okvetné lístky sú rozžiarené zlatými odleskami krémovej textúry medu. Je jedinečný a vynikajúci. Elegantná sila cédrového dreva dostáva na pokožke podobu prevoňanú zmyselnosťou benzoinu a zanecháva stopu arómy ktorá sa zabalí ako vánok do jemnej, avšak opojnej zmyselnosti.

Uzavretý vo výklade.


Rovnako ako je súkromné ​​sídlo Frédérica Boucheron dokonalým prostredím pre Dom, fľaštička Boucheron Place Vendôme je dokonalým preskleným výkladom. Silné sklo a nežné krivky zanechávajú príjemný pocit v dlaniach a reliéf "Clou de Paris" schémy, je nádhernou reinterpretaciou dlažobných kociek ulice Place Vendôme. Oslnivá priehľadnosť sa rozohrieva nad zlatou žiarou parfumu. Flakón je ako príbeh zlatého svetla s moderným zvratom. Viečko vytvorené s dvojitým vrúbkovaním a moderne spracovaným, dymovým karbónom. Prekrásny predmet, ktorý nasleduje vzácne pravidlá Domu. Ako prejav úcty ručnej práci, ktorá vytvára krásu v dielňach Boucheron, spracováva látky a mimoriadne jemné šperky s usilovnou starostlivosťou.

Zloženie:
Hlava: ružové korenie, kvet pomarančovníka, ruža, mandarínka
Srdce: jazmín, med, pivónia, pralinka
Základ: benzoín, céder

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...