Úvod / Články / Články o parfumoch / Boucheron Place Vendome Eau de Parfum
Tlačiť

Boucheron Place Vendome Eau de Parfum

Nezávislá žena, ktorá je voľná, odkázaná sama na seba, hrdo kráča ulicami Paríža v rannom slnku.

Boucheron Place Vendome Eau de Parfum

Paríž stále spí: prvé slnečné lúče pozvoľna tancujú po strechách a pasážach. Noc upadá v diaľke. Slnko žiari na Place Vendôme. Tieň stĺpu Vendôme ukazuje na číslo 26, na legendárne miesto Domu Boucheron.
Boucheron Place Vendôme je stelesnením tradície a viac ako stopäťdesiatročného trblietania a drahokamov. Meno, ktoré zašepkáte rýchlo ako tajomstvo. Žena Boucheron je nezávislá, voľná, odkázaná na seba. S nohami pevne na zemi kráča modernými ulicami. Zvýrazňuje svoje klenoty, svoju osobnú žiaru. Jej vôňa je vzácnou prednosťou, výrazom jej štýlu a sily. Ako aura vyžaruje dôstojnosť a sebaistotu. Tieto ženy nosia iba jedno: Boucheron Place Vendôme.

Stopa luxusu.


Ušľachtilé, mnohotvárne zložky vykvitnú do plnej zmyselnosti. Zaoblené a luxusné bohatstvo. Parfumová voda zahaľuje pokožku emóciami, zmyselnosťou a závislosťou ako neviditeľná ozdoba. Boucheron Place Vendôme zostáva intenzívne kvetinovo-drevitou vôňou. Olivier Crespo a Nathalie Lorson vytvorili vôňu privlastňujúcu si nadčasovosť a kódex bohatého dedičstva Domu.
Oslnivá žiara svetla a oslnivý lesk ružového korenia osvetľuje jemný a decentný kvet pomaranča. Korenené vibrácie plné kontrastov a výraznosti. Jazmín nasadzuje svoju plnú kvetinovú silu, a jeho jemné okvetné lístky sú rozžiarené zlatými odleskami krémovej textúry medu. Je jedinečný a vynikajúci. Elegantná sila cédrového dreva dostáva na pokožke podobu prevoňanú zmyselnosťou benzoinu a zanecháva stopu arómy ktorá sa zabalí ako vánok do jemnej, avšak opojnej zmyselnosti.

Uzavretý vo výklade.


Rovnako ako je súkromné ​​sídlo Frédérica Boucheron dokonalým prostredím pre Dom, fľaštička Boucheron Place Vendôme je dokonalým preskleným výkladom. Silné sklo a nežné krivky zanechávajú príjemný pocit v dlaniach a reliéf "Clou de Paris" schémy, je nádhernou reinterpretaciou dlažobných kociek ulice Place Vendôme. Oslnivá priehľadnosť sa rozohrieva nad zlatou žiarou parfumu. Flakón je ako príbeh zlatého svetla s moderným zvratom. Viečko vytvorené s dvojitým vrúbkovaním a moderne spracovaným, dymovým karbónom. Prekrásny predmet, ktorý nasleduje vzácne pravidlá Domu. Ako prejav úcty ručnej práci, ktorá vytvára krásu v dielňach Boucheron, spracováva látky a mimoriadne jemné šperky s usilovnou starostlivosťou.

Zloženie:
Hlava: ružové korenie, kvet pomarančovníka, ruža, mandarínka
Srdce: jazmín, med, pivónia, pralinka
Základ: benzoín, céder

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!