Úvod / Články / Články o parfumoch / Bruno Banani Absolute Man
Tlačiť

Bruno Banani Absolute Man

Vzrušujúca vôňa pre mužov, ktorí vedia čo chcú a ženy ich považujú za neodolateľných.

Bruno Banani Absolute Man

ABSOLUTE MAN – mužná, bezprostredne zvodná, sebavedomá, flirtujúca.

bruno banani je majster v umení zvádzania. ABSOLUTE MAN je presným vyjadrením toho, čím značka bruno banani je.

Nová pánska vôňa vás povzbudí k trúfalej a nenútenej forme zvádzania. Ako je to možné? Pretože táto vôňa vám umožní získať vytúženú ženu bez akejkoľvek námahy a stať sa mužom, ktorý vzbudzuje záujem všetkých žien.

Spoznajte muža ABSOLUTE MAN!

Aký je? Muž ABSOLUTE MAN si užíva život, pretože vie, po čom ženy túžia. Je to presne ten muž, ktorý v nočnom klube pohodlne sedí na pohovke, kým ostatní muži sa snažia oslniť ženy na parkete. Ženy nechcú vtieravých slizkých mužov ani snaživcov predvádzajúcich svoje vypracované telá.

Muž ABSOLUTE MAN to vie. Pokojne sedí, pozoruje ženy a čaká na ich prvý krok. Keď na neho žena uprie svoj pohľad, zabudne na mužov, ktorí ju obklopujú. V okamihu vie, že ten, koho chce, je ON.

Pôsobí prirodzene a sebavedome. Jeho uvoľnenosť je jednoducho neodolateľná. Láka ju jeho ironický pohľad a nezbedný úsmev. Nemôže si pomôcť. Musí sa k nemu priblížiť…

Moment! Teraz sa týmto mužom môže stať každý. S novou pánskou vôňou bruno banani ABSOLUTE MAN bude každý muž pre ženy neodolateľný.

VÔŇA

bruno banani ABSOLUTE MAN je esencia nenútenej zvodnosti.

Vôňu otvára dávka dynamickej intenzity vyvolaná energickým nápojom z osviežujúceho ovocia a prenikavých korenín. Navodí mužovi pocit pohody a dobrej nálady. Potom sa odhalia základné tóny rozvíjajúce hlbokú a intenzívnu zmyselnosť: hrejivo-mužné ambrové dreviny sa spájajú so zvodnými tónmi fazuliek tonky a vanilky. Obohacujú vôňu o uvoľnenosť a sebavedomie, ktoré na ženy pôsobí tak príťažlivo.

DIZAJN FLAKÓNU

Balenie vône ABSOLUTE MAN je perfektnou zmesou ikonických prvkov značky bruno banani v sviežom, novom štýle vyjadrujúcom nenútenú zvodnosť, ktorá je pre ženy tak príťažlivá.

Tvar a farebnosť flakónu sú inšpirované zložením vône: výnimočný pomarančový uzáver evokuje osviežujúci energický nápoj, zaoblené krivky flakónu podčiarkujú zmyselný a hladký základ vône zložený z ambrových drevín, fazuliek tonky a vanilky. Naklonený flakón je pripomienkou toho, aký má byť postoj muža ABSOLUTE MAN: vždy uvoľnený, nenútený a bezprostredný.

To, po čom žena túži je muž ABSOLUTE MAN: a tým ste vy!

Slogan značky „Not for everybody“ (Nie pre každého) vyjadruje, že táto vôňa je určená len mužom, ktorí chcú byť ako muž ABSOLUTE MAN: nenútene zvodní, koketní a neodolateľní. Kto by to nechcel? So správnym nástrojom v podobe tejto vône a uvoľneným postojom sa každý muž môže stať neodolateľným a zvodným pre ženy.

Uvedenie vône: februára 2014

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...