Úvod / Články / Články o parfumoch / Bvlgari Aqva Divina
Tlačiť

Bvlgari Aqva Divina

Zrodená z vĺn stredozemného mora.

Bvlgari Aqva Divina

     Venuša, Afrodita Grékov, sa zrodila z lásky Gaie – Zeme a Uránusa – nebies, domova Bohov. Pôvodne bola bohyňou plodnosti, neskôr sa stala bohyňou lásky a milenkou Adonisa. V imaginárnom múzeu, ktoré značka Bvlgari vytvorila pri príležitosti osláv svojho 130. výročia, sa triumfálna Venuša objavuje znovu.

     Postavená pod spŕškou magnólií stelesňuje dokonalý pôvab a harmóniu. Má rozviate blond vlasy, pružný driek, zaoblené boky, jemné nôžky a oči prezrádzajúce nekonečnú nehu, ktoré ju vynášajú na piedestál renesančnej krásy.

     Okúzlená krásou, ktorú prebudil Botticelli, značka Bvlgari teraz predstavuje voňavú interpretáciu jeho archetypu ženskosti. Od esencie po flakón, Aqva Divina je koncentrátom neporovnateľnej krásy a žiarivosti. Je to Venuša, ktorá patrí k vode, rovnako ako pobrežie odrážajúce svetlo a slnko: more a matka Zem v tesnom objatí. Zdroj fyzického potešenia, plodnosti a najvyššej zmyselnosti.

     Reklamná kampaň predstavuje novú ženu vo voňavom a kreatívnom svete Aqva Divina. Modelka Magdalena Frackowiak stelesňuje zlatú bohyňu vychádzajúcu z morských vĺn ako ikona zvodnosti. Stelesňuje prirodzenú zmyselnosť. Konečne objavenú harmóniu. V očarujúcej atmosfére je ako slnečný lúč dotýkajúci sa mora: má v sebe slnečný pôvab, zmyselnosť a spontánnosť. Magdalena Frackwiak je v kampani vyzdobená dvomi perlovými náhrdelníkmi Sassi s olivínmi, modrými topásmi, opálmi, apatitmi a diamantmi.

     Majster parfumér Alberto Morillas vytvoril toaletnú vodu s pozoruhodným podpisom, pre ktorý siahol do svojich spomienok z detstva stráveného na brehoch Stredozemného mora.

Hlava: Slaný bergamot – ružový zázvor
Ako trblietavá vlna sviežosti vanú z bergamotu akvatické citrusové tóny, na ktoré dopadajú odrazy ružového zázvoru, jagavé ako vodná hladina pod slnkom. Žiarivá a korenistá energia pošteklí zmysly ako vzrastajúca morská vlna.
Srdce: Magnólia – slnkom zaliata dula
Pôvab magnólie napĺňa srdce. Vykúpaná v slnečnom svetle, svojimi nežnými lupienkami vyjadruje magnólia ženskú krásu zloženú z krehkosti a elegancie. Jej aura žiari, podsvietená slnkom rozohriatou dulou, ktorá prispieva do esencie ovocnými a luxusnými dotykmi.
Základ: Nahá ambra – včelí vosk
Vôňa ako celok vyvoláva dojem rozkošne návykovej. Ambra hýčka pokožku ako delikátny balzam. Elixír čírej zmyselnosti so sirupovými, drevitými a vášnivými tónmi pozdvihuje božská textúra včelieho vosku.

     Bvlgari Aqva Divina je k dispozícií ako 25 ml, 40 ml  a 65 ml parfumovaná voda.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...