Úvod / Články / Bvlgari Omnia Indian Garnet
Tlačiť

Bvlgari Omnia Indian Garnet

Večná India, večná ženskosť...

Bvlgari Omnia Indian Garnet

Omnia Indian Garnet, nová dámska vôňa z dielne Bvlgari a Alberta Morillasa inšpirovaná unikátnym granátom oranžovožltej farby, je pozvánkou na luxusnú voňavú cestu priamo do srdca fascinujúcej Indie.

Výnimočné a prestížne komponenty vstupujú do vône s plnou silou svojej vzácnej alchýmie: tuberóza, kvet túžby a zmyselnosti, sa v srdci snúbi s kvetom osmantu. Omnia Indian Garnet najnovší skvost v kolekcii Omnia, je poctou dych vyrážajúcej kráse Indie, ktorá inšpiruje kaleidoskopom farieb, textúr a aróm. Je to vôňa nádherného pôžitku z bohatých esencií a vzácnych kameňov. Voňavý talizman. Po ametyste, korale a kremeni nastal čas pre ďalší výnimočný vzácny kameň. Oranžovožltý granát sa stáva ústrednou témou nového voňavého diela, Omnia Indian Garnet.

Kráľovská svadba

Omnia Indian Garnet je drevitou hymnou tuberózy, jedného z najcennejších pokladov, aké India – krajina, kde sa pestré a aromatické pocity premieňajú do vôní – môže ponúknuť. Jemná stopa tuberózy spolu s tónmi šafranu, mandarínky, indických drevín a osmantu, daru od čínskych bohov, vytvárajú melódiu luxusného sveta vôní. Spolu s ohnivou energiou oranžovožltého granátu predstavuje Omnia Indian Garnet ozajstnú alchýmiu pôžitku – nežného aj výrazného, zrodeného zo spojenia všetkých vzácnych prvkov.

Kvet túžby

Kvet tuberózy kvitne len raz ročne. Záhadná rastlina v sebe ukrýva unikátnu krásu. Jej pestovanie je náročné, počas leta je potrebné denne kontrolovať rozkvitnuté kvietky, aby žiadny z nich neodkvitol. Jej kvety sú zbierané ručne a umiestnené do navlhčenej látky. Hoci biela farba by mohla evokovať nevinnosť, pripisujú sa jej výrazne erotické kvality. Jej vôňa je prezývaná vôňou noci, pretože v sebe ukrýva priam návykovú zvodnú silu, akú v sebe nemá žiadna iná biela kvetina. Je nezabudnuteľná, extravagantná, sofistikovaná a zmyselná.

Korenie bohov

Žiarivá, tmavožltá farba šafranu symbolizuje zdravie a životný elán. Pestovaný od Stredomoria po Kašmír, využívaný Grékmi a Rimanmi v medicíne, a tiež ako textilné farbivo, šafran disponuje neporovnateľnou aromatickou hĺbkou, ktorá ho preslávila ako najluxusnejšie korenie na svete. Jeho zmyselnosť je diskrétna a príjemná. Vraví sa, že Kleopatra používala toaletnú vodu šafranu ako afrodiziakum, aby zviedla Júliusa Cézara a Marka Antónia. Kráľovná Nílu tiež verila, že šafran predĺži jej krásu a mladosť.

Dotyk sviežosti

Ženskosť vône Omnia Indian Garnet, má aj svoju ostrú podobu. Dodáva jej ju sicílska mandarínka, ktorá je súčasne svieža, sladká aj kyslastá. Mandarínka, pôvodne vypestovaná v Číne, je výnimočne ženská. Dodáva srdcu vône nádherný dotyk prenikavej sviežosti.

Poklad Himalájí

Drobný kvietok osmantu má svoj pôvod v Himalájach. V Indii sa osmant celé tisícročia využíval pre svoje výnimočné antioxidačné a antibakteriálne schopnosti. Napriek drobnej veľkosti disponuje kvietok výraznou silou – ovocnou a sladkou. Jeho spojenie s tuberózou vo vôni Omnia Indian Garnet, predstavuje kráľovskú svadbu – vzrušujúcu a zmyselnú, ale aj elegantnú, nezvyčajnú a provokačnú.

Dreviny harmónie

Vo svete vôní sa drevo spája s ideou sily a nesmrteľnosti, a o to viac to platí v Indii. Indické dreviny sú výnimočné – hrejivé, zmyselné, jemne živočíšne. Majú schopnosť regenerácie, vďaka ktorej sa stávajú základom esencií pre harmóniu tela a duše. Omnia Indian Garnet, sa pýši vlastným buketom drevitých tónov santalu, cédru a ružového dreva. Tieto dreviny sú vo vôni použité iným spôsobom ako v klasickom parfumérstve, čím poskytujú vôni novodobý charakter. Ich spojenie završuje korenistý dotyk cypriolu, ktorý má egyptský pôvod, ale pestuje sa vo veľkej miere v Indii, kde sa používa na parfumovanie sárí.

Flakón

Flakóny kolekcie Omnia charakterizuje výnimočný dizajn dvoch previnutých kryštálov. Symbol nekonečna v sebe nesie to, čo vôňa Omnia Indian Garnet túži vyjadriť. Oranžová farba napĺňa flakón pozoruhodnou energiou. Táto farba, uctievaná v Indii ako farba iluminácie, zahaľuje flakón ako pripomienka spojenia rôznych vekov.

Flakón vône Omnia Indian Garnet má v sebe solárnu silu samotnej vône, evokuje nekonečno a večnosť, posvätné symboly Bohov. Flakón má v sebe záhadnosť a tajomno, robí z vône Omnia Indian Garnet, vzácny talizman minulosti aj súčasnosti, prechod od tradície k avantgardnému dizajnu. Symbolizuje cestu do epicentra sveta, kde sa minulosť, prítomnosť a budúcnosť spája, odhaľuje rozličnosť kultúr, chutí a vôní. Je ako tajný poklad, v ktorom sa neustále prelína skutočné s imaginárnym.

Múza

Edita Vilkeviciute je dokonalou tvárou a múzou pre vôňu Bvlgari Omnia Indian Garnet. Očarujúca litovská modelka vyžaruje citlivú a zmyselnú krásu. Pôvab jej tváre a tela nadchol najväčších módnych návrhárov a fotografov sveta.

V kampani na vôňu Omnia Indian Garnet, vyjadruje nežnú krásu a zmyselnosť ženy, ktorá sa pripravuje na večer. Fotoaparát zachytáva jej pokojnú noblesu na pozadí západu slnka.

S úžasnou sofistikovanosťou a ženskou silou Edita Vilkeviciute stelesňuje krásu a delikátnosť vône, ako aj záhadnosť a čaro okamihu. Čistá a zvodná, elegantná a sofistikovaná, Edita Vilkeviciute je stelesnením ženy Omnia, ktorá premieňa reklamnú kampaň na ódu na krásu.

Uvedenie: jar 2014

Kúpte Bvlgari Omnia Indian Garnet na svetvoni.sk >>

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...