Úvod / Články / Články o parfumoch / Cacharel Agua de Amor Amor
Tlačiť

Cacharel Agua de Amor Amor

Horúce havanské noci v objatí salsy, dvaja milenci vychutnávajúci si vzájomnú náklonnosť ...

Cacharel Agua de Amor Amor

Parfum Cacharel Amor Amor sa narodil v roku 2003. Je to už 15 rokov, odkedy zaplavil svet svojou nadčasovou mladosťou, sviežosťou a vášnivým dychom. Pravá ikona parfumov, ktorá stelesňuje lásku ako prvú slobodu a najkrajšiu závislosť. Navyše, každé leto sa mení v novú limitovanú edíciu. Rok 2018 je už tu a Cacharel už prezentuje novinku v tejto edícií. Tento krát dostal pomenovanie Cacharel Agua De Amor Cupid. Zoberie nás na Kubu, aby žil bláznivý príbeh lásky za zvukov salsy!


Nová kolekcia značky Cacharel prináša inšpiráciu Fiesta Cubana 
V tomto roku (2018) sa Cacharel rozhodol interpretovať dva zo svojich najznámejších parfumov: Amor Amor a Noa. Módny dom vybral motív, ktorý je oslavou, nabitý energiou a dýcha exotikou. Je čas odcestovať na ďalekú Kubu a nechať sa pohliť teplým večerom v rytme salsy. Limitovaná edícia tejto vône nesie označenie Fiesta Cubana. Názov je veľavravný, zobrazuje silu tejto novej vône.  Agua De Amor Amor sľubuje, že vás vezme po stopách dvoch milencov a ich tanca plného vášne.

Agua De Amor Amor, príbeh dovolenkovej lásky
Samozrejme, pocítite romantiku, ktorá tvorí jej podstatu. Koniec koncov, je to čo dvoch zaľúbených spája. Agua De Amor Amor nám rozpráva príbeh dvoch milencov. Tentokrát prichádza Cacharel na Kubu, aby si užil exotickú dovolenku pod znamením slnka. Je zvádzaná túžbami, emóciami a tropickými koktailmi a užíva si párty viac než kedykoľvek predtým.


Ovocný a kvetinový dych parfumu Agua De Amor Cupid
Na olfaktickej rovine sa vyznačuje ovocným a kvetinovým tónom, sústredenou v sviežosti, radosti zo života a slávnostného ducha. Ľahká a živá, Agua de Amor Amor perfektne vyzdvihuje letnú sezónu. Rozprúdi jua zmes citrusov a ríbezlís. Preteká energiou a poukazuje na svoju ženskosť v abstraktnej kytici bielych kvetov. Jazmín a konvalinka sú opité čerstvou a exotickou kokosovou vodou. 

Nový obal Cacharel
Silueta Agua Cupid Amor zostala verná tej, ktorú už poznáme z predošlých vydaní. Uzáver, ktorý má na sebe má po obvode striebornú špirálu. Červená farba flakónu z minulosti zmizla v prospech veľmi ženského ružového gradientu. A nakoniec ruža zdobí ružu. Ženská, romantická a ostrá. Sama o sebe charakterizuje celú komplikovanosť ženskosti. Kartónový prebal parfumu nesie mestský ráz, v slávnostných a obzvlášť pestrých farbách. Agua De Amor Amor je parfumom žiarivosti a veselosti!

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...