Úvod / Články / Články o parfumoch / Calvin Klein Endless Euphoria
Tlačiť

Calvin Klein Endless Euphoria

Nečakaná zvodnosť. Povznášajúce denné snívanie, ktoré nepozná hraníc.

Calvin Klein Endless Euphoria

Calvin Klein Endless Euphoria je príjemne jemná a žiarivá vôňa, ktorá prenáša provokatívne predstavy ikonickej vône Euphoria do preslneného snívania naplneného kvetmi čerešne a atmosférou čírej zmyselnosti.

Calvin Klein Endless Euphoria sa otvára omamným vánkom čerešňových kvetov, osviežujúcou mandarínkou a bergamotom. Srdce rozkvitá s okúzľujúcimi kvetinovými tónmi z fialky, pastelovej ruže a orgovánu. Základ z bambusu, santalového dreva a pižma vyžaruje snovú zvodnosť.

Hlava: kvet čerešne, mandarínka, bergamot

Srdce: fialka, akordy pastelovej ruže, orgován

Základ: bambus, santalové drevo, akord pižma

Vôňa: ženská, ovocná, kvetinová

Balenie

Vôňa Endless Euphoria re-interpretuje s osviežujúcou ľahkosťou design flakónu klasickej vône Euphoria a prepožičiava si jeho originálne, zmyselné krivky. Priesvitný sklenený flakón broskyňovej farby, v ktorom sa skrýva jemne ružová vôňa, na seba vzal podobu vyššej, jemne zaoblenej siluety. výsledkom je čistá ľahkosť s kultivovaným vzhľadom. Obdĺžnikové viečko sa vyznačuje čistými architektonickými líniami v novom ružovo zlatom prevedení, zatiaľ čo levanduľový rozprašovač dodáva nečakane moderné zakončenie.

Krabička je elegantná a svieža re-interpretácia krabičky klasickej vône Euphoria, zdobená prechodom farieb od hrejivej broskyňovej po svetlo levanduľovú. Celkový vzhľad doplňuje jemne stočený okvetný lístok.

Reklamná kampaň

V reklamnej kampani vône Endless Euphoria Calvin Klein sa predstavuje modelka Vanessa Axente v zmyselnom sne, kúpajúca sa vo farbách úsvitu. svetlo modré nebo a žiariace slnko doplňuje denné snenie. Stelesňujúca číru zmyselnosť, Vanessa je oblečená vo vzdušných šatách Calvin Klein Collection, ktoré odhaľujú jemnú ženskosť a zmyselnosť vône. Reklamný vizuál odráža design flakónu a charakteristickú kvetinu a je zvýraznený spektrom priesvitných farieb od broskyňovej až po žiarivú levanduľovú.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!