Úvod / Články / Články o parfumoch / Calvin Klein Obsessed for Women & Obsessed for Men
Tlačiť

Calvin Klein Obsessed for Women & Obsessed for Men

Spomínam si na tvoj dotyk, pokožku i vôňu ...

Calvin Klein Obsessed for Women & Obsessed for Men

Obsessed, kultová vôňa Calvina Kleina, sa vynára z pamäte. Miešajú sa v nej spomienky a túžby, mužské aj ženské, na minulosť, ale aj súčasnosť. Tieto nuansy vône sa odrážajú od pôvodnej Obssesion, ale tento krát rozmaznávajú a preformulujú vôňu aj v mužskom aj ženskom vydaní.

V srdci OBSESSED je spomienka na minulú lásku vyvolanú vôňou pokožky toho druhého. Vôňa pohlaví sa prelína a je vrstvená s tradičnými tónmi pánskych parfumov patriacich do skupiny fougére – obzvlášť je tu zreteľná biela levanduľa, ktorá je zastúpená v dámskej verzii. Mužská vôňa je ozvláštnená jemnou vôňou vanilky, ktorá je typickým prvkom v dámskych kompozíciách. Tieto ingrediencie sa  kombinujú a tak vznikajú spojenia medzi pohlaviami. Potom prichádzajú na rad  ingrediencie, ktoré ostro ohraničujú vône určené pre mužov a ženy. Tóny púdru dodávajú dámskej verzii citlivé teplo, zatiaľ čo vôňa dreva a ambry posilňujú maskulínum u pánov. Práve toto napätie, nutkanie a vtiahnutie do jednotlivých vrstiev vône spôsobuje, že nositeľ či nositeľka sa opakovane vráti k tomuto voňavému elixíru.

CALVIN KLEIN OBSESSED FOR WOMEN
Orientálna aromatická vôňa. Mužská štruktúra fougère kontrastuje so ženským teplom. Vôňa je tvorená okolo bielej levandule, zatiaľ čo krémové pižmové objatie zmäkčuje zmysly.  Napätie aromatických vrcholov s hladkou krémovou štruktúrou naďalej skúma napätie medzi mužským a ženským svetom.
 

CALVIN KLEIN OBSESSED FOR MEN
Orientálna drevitá kompozícia. Presvedčivé srdce čiernej vanilky je sofistikovane štruktúrované s tmavými, mohutnými nuansami dreva, ktoré poskytujú napätie medzi ženskou melódiou a mužskou silou. Ambrox elegantne prerezáva všetko a poskytuje úhľadný a súčasný ráz.

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...