Úvod / Články / Články o parfumoch / Carolina Herrera VIP Party Fever
Tlačiť

Carolina Herrera VIP Party Fever

Všetci sú pripravení na letnú párty, vôňa prináša výbuch vzrušujúcich tónov ...

Carolina Herrera VIP Party Fever

212 VIP Party Fever je nový sezónny pár vôní dizajnérskej kolekcie Carolina Herrera 212 VIP. Všetci sú pripravení na letnú párty, vôňa prináša výbuch vzrušujúcich tónov a navodí tú správnu veselú náladu.

Vôňa 212 VIP Men Party toaletná voda pre mužov od Caroliny Herrera bola predstavená v roku 2018. Táto nová vôňa je zvýraznená kyticou voňavých ostrých, zelených a bylinných tónov, ktoré prinesú svetlé, jasné a tajomné pocity. Pri bližšom skúmaní nájdete dlhotrvajúce zloženie tvorené jemnejšími ingredienciami, ktoré skrývajú podstatu stimulujúcich, relaxačných a príjemných nôt.
Carolina Herrera 212 VIP Men Party Fever je energizujúca zmes živého zázvoru a horiaceho kanabisu. Štvorcový flakón parfumu VIP Men sa prispôsobí tantalizujúcemu víru z euforických neónovo-modrých a zelených tónov, ktoré prinesú vzplanutie až do úmoru.

Zloženie:
Hlava:
Srdce: zázvor
Základ: kanabis

Vôňa 212 VIP Party Fever perfume for women od Carolina Herrera bola predstavená spolu s pánskym náprotivkom. Parfumovaná voda je zvýraznená kyticou voňavých sladkých, drevitých a ovocných voňavých tónov, ktoré prinesú pozitívny, upokojujúci a svieži pocit. Jednotlivé zložky vône vo vás prebudia zmyselnosť a upokoja myseľ. Je tvorená kombináciou krémových ingrdiencií a živočíšnosťou. Pritiahne sebavedomé ženy, ktoré vyhľadávajú vôňu, ktorá nie je bežná. 

Na základe kombinácie ingrediencií vo vôni Carolina Herrera 212 VIP Party Fever ju môžeme radiť medzi drevité ovocné vône.  Otvára sa vôňouch ovocia a korenia, vrátane liči, malín a sladkého drievka. Nezvyčajné a biele kvety v srdci vône sa spájajú s jazmínom a soľou, zatiaľ do hlboké drevité nóty a pižmo v základe, zanechávajú na pokožke pocit drevitého parfumu.

Zloženie:
Hlava: liči, maliny, sladké drievko
Srdce: jazmín, soľ
Základ: pižmo, santalové drevo, drevité elementy

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...