Úvod / Články / Bottega Veneta Knot
Tlačiť

Bottega Veneta Knot

Objavte komplexnú zvodnú vôňu Knot od Bottega Veneta.

Bottega Veneta Knot

Tradícia

Diskrétnosť, kvalita a neobyčajná zručnosť – Bottega Veneta sa už od svojho založenia v roku 1966 v meste Vicenza stala novým štandardom luxusu. Bottega Veneta je založená na talianskych tradíciách a známa svojim majstrovským umením spracovania kože a vynikajúcim koženým tovarom, odjakživa predstavuje individualitu a sebavedomie. Filozofiu značky vyjadruje známe motto „Keď sú vaše iniciály postačujúce”. Jej pravidlá sú nemenné: neprekonateľné krajčírske umenie, inovatívny dizajn, moderná funkčnosť a materiály najvyššej kvality. Bottega Veneta je neustále verná svojim ateliérom, v ktorých kreatívni umelci tohto pozoruhodného remesla kombinujú tradičnú majstrovskú zručnosť s úchvatnou inováciou. Toto neobvyklé spojenie prameniace zo spolupráce medzi umelcom a dizajnérom predstavuje nemenný prístup Bottega Veneta k luxusu a dokonale symbolizuje firemnú značku, ktorou je prepletaná koža.

Vôňa

Nová vôňa Bottega Veneta Knot v predstavách Tomasa Maiera vyvoláva pocit úteku na taliansku riviéru. V zelených kopcoch nájdete domov, útočisko pred realitou s výhľadom na iskrivé more. Vnútrajšok domu je prežiarený slnečnými lúčmi prúdiacimi dovnútra oknami, ktoré sú otvorené dokorán a vpúšťajú svieži slaný vánok presýtený vôňou pivoniek zo záhrady, klementínok z blízkeho aj vzdialeného okolia, v kombinácii s vôňou čerstvo vypranej posteľnej bielizne. V spálni sedí žena zachytená v okamihu, kedy si vychutnáva tento čas a miesto. Táto vízia vyvoláva zvláštnu spomienku, na ktorú nemožno zabudnúť, okamih, ktorý si môžete užívať ako dlho budete chcieť.

Prvé dojmy pripomínajú akordy exotickej žiarivej klementínky, mandarínku, limetku, neroli a kvet pomarančovníka. V srdci vône cítite intenzívne nóty levandule, ktorá je zásadným a zároveň neobvyklým doplnkom dodávajúci vôni jedinečnosť. Zároveň táto vôňa pripomína zelené kopce a krehkosť a sviežosť čerstvo vypranej bielizne v talianskom prímorskom dome. Bohaté kvetinové nóty ruže a pivonky poskytujú sviežu zmyselnosť, zatiaľ čo pižmo a tonka bôby vytvárajú protipól k ovocným nótam a dodávajú textúru a zemitosť. Všetko dohromady vytvára jasnú kvetinovú vôňu, ktorá sa starostlivo vrství a ponúka nádherný neočakávaný zážitok. Identitu samotnej vône si navždy zapamätáte.

Flakón

Rovnako ako prvá vôňa Bottega Veneta, tiež flakón vône Knot sa inšpiroval benátskym sklárstvom a tradičnou talianskou karafou, a potom sa úplne prirodzene vyvinul. Flakón kombinuje jemné, zaoblené krivky a výrazné línie, predstavuje predmet nadčasovej krásy a príjemnej jednoduchosti. Uzáver vo farbe matného zlata je tým najvýraznejším dizajnovým prvkom. Nakoľko názov vône je poctou typickému prvku Bottega Veneta, milovanej Knot clutch, Tomas Maier navrhol viečko, ktoré odráža tento kultový uzáver kabeliek. Výsledkom je flakón pripomínajúci ten najjemnejší šperk.

 

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...