Úvod / Články / Články o parfumoch / Bvlgari Man in Black
Tlačiť

Bvlgari Man in Black

Výnimočná nová vôňa vyjadruje všetky paradoxy súčasného muža

Bvlgari Man in Black

Parfumovaná voda je treťou časťou trilógie muža Bvlgari, nasledujúcou po vôňach Bvlgari Man a Bvlgari Man Extreme. Vôňa s korenistými vrchnými tónmi, ktoré hladko prechádzajú k zmyselnému teplu ambry, aby sa ustálili v drevitých dymových tónoch. Bvlgari Man in Black zachytáva výraznú esenciu moderného muža, potomka rímskych bohov.

Umiestnená v žiarivom ebenovom flakóne, Bvlgari Man in Black vyniká neprehliadnuteľným, neo-orientálnym podpisom, ktorý charakterizuje zahaľujúca zmyselnosť.

Tak ako Vulkán – charizmatický rímsky boh ohňa – aj nová vôňa využíva silu Stredomoria a extrémnu, neskrotenú silu Zeme. Je určená mužovi, ktorý stelesňuje modernú, nezameniteľnú mužnosť. Odráža podstatu muža Bvlgari, jeho inšpiratívnosť a triumfálnosť. Bvlgari opäť interpretuje veľké témy parfumérstva prostredníctvom cenných prírodných surovín. Vo svete pánskych vôní je Bvlgari Man in Black neprekonateľným dielom vo svojej sile, výraznej sýtosti a asertívnej charizmy.

Svojou ohnivou novinkou Bvlgari završuje výnimočný cyklus, v ktorom sa legendárny klenotník ponoril hlboko do mytológie, ako aj do bohatého rímskeho dedičstva, aby prerozprával pôsobivý príbeh zrodenia moderného muža.

Genéza trilógie muža Bvlgari začína Vulkánom, mýtickým rímskym bohom ohňa a ochrancom kováčov. Od čias veľkého Homéra je Vulkán predstaviteľom magického ohňa, ktorý každoročne v ľudskej podobe zostúpil na Zem, aby poctil Rimanov na festivale Volcanalia.

Vyhnaný z Olympu hlavným bohom Jupiterom a bohyňou Juno, Vulkán padol do Stredozemného mora, kde ho prichýlili nymfy Tethys a Euronyme. Útočisko našiel v prostredí gréckych ostrovov – vo vulkanickom súostroví na severe Sicílie, ktorému dominujú ostrovy Stromboli a Lipari.

Vychádzajúca z tyrkysových hĺbok Stredozemného mora, ohnivá hora Stromboli siaha vysoko k zafírovej oblohe a je pokrytá čiernym pieskom pokropeným ružovým granátom, cez ktorý presvitajú okrové kryštáliky sáry a drsné obsidiány. Žeravá láva sa vylieva z krátera sopky a tečie do mora, kde vytvára panorámu drsnej krásy – vyžarujúcej svetlo a božskú nádheru vyvolávajúc zdesenie aj očarenie, silu aj pokoj.

Tu, v novom domove, sa rozvinula legendárna zvodná a fyzická sila Vulkána. Pod ochranou nýmf založil nové kráľovstvo pod zemským povrchom ostrova, obklopený sopkami gréckych ostrovov, kde vyrábal zázraky zo železa, striebra, zlata a platiny a vyvíjal výnimočné zbrane a šperky pre bohov. Bez toho, aby sa radil medzi klenotníkov tej doby, vytvoril tie najvýnimočnejšie diela antiky: palác slnka, výzbroj pre Achilesa a Aeneasa, žezlo Agamemnona a korunu Ariadny.

Táto slávna minulosť sa stala inšpiráciou trilógie vôní Bvlgari Man, zachytávajúcej esenciu spoľahnutia sa na vlastné sily a úžasnej sebakontroly legendárneho muža. Vulkán 21. storočia, muž Bvlgari, dominuje a panuje vlastnému svetu. Sebavedomý, výrazný a úspešný, je archetypom pravej mužnosti.

Bvlgari Man in Black je vôňa odrážajúca jeho intenzívnu mužnosť. Výnimočná nová vôňa vyjadruje všetky paradoxy súčasného muža – jeho živelnú vitalitu, uvedomovanie si vlastných chýb a vôľu prekonať ich. Kontrolovaná vlna zvodnej sily a extrémnej sofistikovanosti.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...