Escada Joyful

Usmejte sa na svet a svet sa usmeje na Vás...

Escada Joyful

Radosť je stav mysle, kedy sa všetko zdá byť možné a nič nie je nedosiahnuteľné. Tento pocit perfektne zachytáva nová príťažlivá dámska vôňa ESCADA Joyful. Nádherne žiarivá esencia je stelesnením šťastia vo flakóne. Žena ESCADA pristupuje k životu pozitívne, spontánne a sebavedome. Očarujú ju krásy tohto sveta a to platí vo všetkom čo robí. Pomáha jej to vychutnať si šťastné okamihy a na oplátku priťahovať šťastenu.

Inšpirovaná chvíľou šťastia, keď žena dostane kyticu čerstvých kvetín, vôňa odhaľuje krásu sviežej ružovej pivonky obklopenej bielymi kvetinami, ktoré v nej prebúdzajú pocit vnútorného šťastia. Delikátna a ľahká vôňa nesie v sebe pocit rannej rosy svojím príjemným kvetinovým zložením. Olej z magnólie a ružová pivonka umocňujú inovačné tóny syntetického machu nazývané Florimoss, ktoré vôňu skrášľujú hĺbkou a krémovým charakterom.

Hlava

Vôňu otvára dreň z čiernych ríbezlí, ktorá na pokožke uvoľňuje svoju jemnú chladivosť. Energiu dodávajúce tóny mandarínky a melónu prispievajú k uvoľnenosti a hravej energii.

Srdce

Ovocné akordy vyvažuje zmes lístkov fialky dodávajúce vôni iskru a žiarivosť, kým ružová pivonka jej vnáša ľahkú vitalitu. Prírodný olej z magnólie pôsobí dojmom vlhkej sviežosti prehĺbeným perfektnou kombináciou cyklámenu a sýtej ružovej frézie.

Základ

Hrejivý základ tvorí unikátna zložka Florimoss so zemitým charakterom, ktorá je obalená do príjemne krémového santalu a intenzívne hrejivého včelieho plastu. Tieto tóny podporujú prirodzenú hĺbku kvetinovej kompozície.

Flakón

Flakón je navrhnutý tak, aby evokoval mrakodrapy veľkomesta, flakón ESCADA Joyful vzdáva hold životu v meste a príležitostiam s ním spojeným. Priehľadný flakón odhaľuje svetloružovú tekutinu a sebavedome žiari. Na jeho krku je vyryté logo dvojitého „E“ v podobe, ako ho originálne navrhla zakladateľka značky ESCADA, Margaretha Ley. Korunkou flakónu je ružový uzáver so zlatou ozdobou. Symetrické a elegantné línie odrážajú modernú sofistikovanosť vône. Vonkajšie balenie je navrhnuté v trendovom zelenožltom odtieni – odraz jednoduchosti, ženskosti a šťastia.

Uvedenie: leto 2014

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...