Úvod / Články / Články o starostlivosti o pleť a telo / Kolekcia White Caviar Illuminating Systeme
Tlačiť

Kolekcia White Caviar Illuminating Systeme

So systémom starostlivosti La Prairie White Caviar Illuminating Systeme vaša pleť okúsi skutočnú éru žiarivosti.

Kolekcia White Caviar Illuminating Systeme

Umenie a pokroková biotechnológia umožnili značke La Prairie vytvorenie nového systému pleťovej starostlivosti White Caviar Illuminating Systeme, ktorý spája jedinečné zosvetľujúce a liftingové účinky v najluxusnejších zloženiach, aké pleť kedy poznala.

Všetky prípravky kolekcie White Caviar Illuminating Systeme vyvinuli vedci tak, aby dokázali efektívne pomáhať pri odstraňovaní problémov pleti súvisiacich s vekom: nerovnomernú pigmentáciu, tmavé škvrny, stratu pevnosti a s tým súvisiaci výskyt liniek a vrások, suchosť a nedostatočnú žiarivosť. Navyše s významnou pridanou hodnotou - prípravky majú prekvapivú schopnosť odvrátiť ďalšie prejavy starnutia pleti.

REVOLUČNÉ ZOSVETLENIE A ROZJASNENIE PLETI

Renomovaná kozmetická značka La Prairie v úzkom prepojení s pokrokovým vedeckým výskumom v septembri roku 2010 po prvý raz predstavili éru žiarivosti a debutovali inovačnou kolekciou White Caviar Illuminating Systeme, pozostávajúcej z troch prípravkov s pokrokovými zloženiami zacielenými na tmavé škvrny, farebné nerovnosti a pigmentáciu. La Prairie teraz rozširuje kolekciu o tri revolučné novinky.

Základnú zložku La Prairie kolekcie White Caviar Illuminating Systeme tvoria rozjasňujúce a spevňujúce zložky, predovšetkým Oligopeptid-68, ktorý spolu s extraktom výhonkov žeruchy odstraňujú jestvujúce škvrny a predchádzajú ďalšiemu nadmernému vzniku pigmentov. Vitamín C a výťažok koreňa sladkého drievka blokujú tyrozinázu, čím bránia tvorbe melanínu.

Zloženia sú obohatené o výťažky zo zlatého kaviáru, prinášajú ohromné spevnenie a hydratáciu. Vzácne extrakty zlatého kaviáru pochádzajú z kaviáru z akvafariem, a tak rešpektujú životné prostredie. Sú bohatým zdrojom Omega-3 mastných kyselín, ktoré podporujú antioxidačnú ochranu pleti, a súčasne prispievajú k jej spevneniu. Exkluzívny bunkový komplex La Prairie zložený z glykoproteínov, výťažkov ženšenu a pagaštanu konského stimuluje proces vlastnej obnovy pleti, zahŕňa ju hydratáciou, energiou a výživou pre jej optimálne fungovanie.

Pred samotným vznikom pigmentových škvŕn pôsobia vzácne zložky na reguláciu a redukciu činnosti tyrozinázy, enzýmu, ktorý spúšťa pigmentáciu v hĺbke pleti. Počas vznikajúcich problémov s pigmenáciou jednotlivé zložky kolekcie znižujú a regulujú nadmernú tvorbu melanínu, pričom po vzniku pigmentačných problémov majú efekt zosvetlenia a vznik nových pigmentov odďaľujú.

TRI REVOLUČNÉ NOVINKY

Starostlivosť o dokonalú pleť s pomocou zlatého kaviáru prináša La Prairie vo forme troch luxusných noviniek sú určené na ošetrenie miest s nerovnomernou pigmentáciou, podporujú zosvetlenie pleti pred, počas a aj po vzniku problémov s pigmentáciou.

White Caviar Illuminating Spot Treatment predstavuje prípravok na lokálne intenzívne zosvetlenie pigmentových škvŕn. Svojím praktickým balením vo forme pera a inovačným skoseným aplikátorom s drsným zakončením uľahčuje exfoliáciu škvŕn pred aplikáciou prípravku. Následne kliknutím pera uvoľníte prípravok vo forme ľahkého, rýchlo sa absorbujúceho priehľadného gélu.

Krém na ruky White Caviar Illuminating Hand cream SPF 15 s ochranným faktorom ošetruje, hydratuje a chráni jednu z najviac namáhaných častí ľudského tela. Tento luxusný prípravok bol vyvinutý s cieľom pôsobiť proti denným škodlivým vplyvom a chrániť pokožku rúk pred vznikom pigmentových škvŕn v budúcnosti.

Očný krém White Caviar Illuminating Eye Cream využíva vybrané technológie so špecifickým zámerom redukovať tmavé kruhy spôsobené nadmernou pigmentáciou a nedostatočnou cirkuláciou pod očami.

SPEVNENIE A LIFTING, AKÉ DOKÁŽE POSKYTNÚŤ IBA KAVIÁR

Vzácne extrakty z tzv. zlatého kaviáru sú základom prípravkov White Caviar Illuminating Systeme a srdcom ich liftingových a hydratačných účinkov. Pochádzajú z kaviáru získaného chovom na aqua farmách, takže rešpektujú životné prostredie a morský ekosystém.

Extrakty bohaté na omega-3 mastné kyseliny sú dôležitým zdrojom morskej DNA. Vzácne kaviárové extrakty spevňujú pleť, dopĺňajú jej vitamíny, nukleové kyseliny, fosfolipidy a proteíny. Redukujú vrásky a podporujú mladší vzhľad pleti. Zvyšujú podiel antioxidantov, čím podporujú obranyschopnosť pleti, zlepšujú hydratačnú bariéru a zohrávajú kľúčovú úlohu v procese spevňovania pleti.

Ďalšími zložkami, ktoré výrazne prispievajú k liftingu a spevneniu pleti, sú: protivráskový peptid, ktorý redukuje vrásky spôsobené sťahmi tváre; indická živica, ktorá bráni činnosti enzýmu poškodzujúceho elastín; unikátny peptid vyvinutý exkluzívne pre La Prairie zvyšujúci syntézu kolagénu.

OSLNIVÝ ROZJASŇUJÚCI ÚČINOK

Účinné zosvetľujúce látky spočívajú priamo v srdci prípravkov White Caviar Illuminating Systeme. Prominentné postavenie medzi nimi patrí rozjasňujúcemu bieliacemu komplexu La Prairie zloženému z výťažkov smrekovca a komplexu tetrapeptidov, ktoré spoločne prispievajú k jedinečnému bieliacemu a rozjasňujúcemu efektu.

Účinok umocňuje detoxikačný výťažok z výhonkov žeruchy, ktorý chráni pleť pred environmentálnymi stresovými faktormi, redukuje pigmentáciu podporovaním antioxidačného pôsobenia a predchádza nahromaďovaniu poškodených buniek, čo je dôležité pre jednotný tón pleti. Výťažok zo sladkého drievka zabraňuje vzniku tmavých škvŕn, prírodný antioxidant vitamín C redukuje vytváranie melanínu a podporuje jednotný tón pleti.

BIELY BUKET OCHRANNÝCH A HYDRATAČNÝCH ZLOŽIEK

Omladzujúcu silu unikátnych noviniek v kaviárovej kolekcii La Prairie zabezpečujú hydratačné zložky pôsobiace na viacerých úrovniach. Dodávajú pleti okamžitý príval hydratácie a predchádzajú strate vody posilňovaním hydratačnej bariéry.

White Caviar Illuminating Systeme obsahuje podporný hydratačný systém, výťažok z resveratrolu, vzácny biely med, biele hľuzovky, extrakt z bieleho vína, komplexy z bieleho čaju a bielych kvetov, ktoré zabraňujú strate vody, dodávajú energiu bunkám pleti a chránia pleť pred starnutím.

Hĺbkový hydratačný komplex a exkluzívny bunkový komplex La Prairie s výbornými hydratačnými a výživnými schopnosťami dotvárajú sofistikované zloženia prípravkov White Caviar Illuminating Systeme.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...