Úvod / Články / Články o starostlivosti o pleť a telo / The Platinum Collection od La Prairie
Tlačiť

The Platinum Collection od La Prairie

Vrchol omladzujúcej luxusnej starostlivosti...

The Platinum Collection od La Prairie

Účinky prekonávajúce očakávania. Ten najvzácnejší kov na planéte odoláva času... nemali by ste aj vy? Prípravky Platinum Rare kolekcie The Platinum Collection ponúkajú riešenia, ktoré prekonávajú očakávania a dodávajú pleti nenapodobniteľnú jemnú krásu.

La Prairie využíva pleť energizujúcu silu platiny, najvzácnejšieho zo všetkých kovov a vyvinula vzácne prípravky pre všetky dámy, ktoré vyhľadávajú všetko to, čo je vzácne a dokonalé: pre seba, svoj pestrý životný štýl a rovnako pre svoju pleť a telo.

Poskytne vašim očiam výnimočné výsledky

Niet pochýb, že vyjadrovanie a pocity sa prejavujú na našich tvárach... najmä v citlivom okolí očí, kde je pleť omnoho tenšia a viac náchylná na poškodenia, ako aj prejavy starnutia vyvolané vonkajšími vplyvmi, stresom a neustálymi mimickými pohybmi, ako žmurkanie, či smiech. A navyše, s pribúdajúcimi rokmi naša pleť stráca svoju pružnosť a ešte viac sa stenčuje, pretože sa poškodzujú dôležité mimobunkové komponenty jej štruktúry, ako napríklad kolagén. Správna starostlivosť o očné okolie je teda nevyhnutnou pre zaistenie mladistvého vzhľadu očí do budúcna.

Nastal čas zdokonaliť starostlivosť o očné kontúry pokrokovou esenciou La Prairie Cellular Eye Essence Platinum Rare. Nový člen zbožňovanej platinovej kolekcie, ktorá predstavuje vrchol v omladzujúcej luxusnej starostlivosti, Cellular Eye Essence Platinum Rare predvádza neuveriteľné technologické a prenosné systémy pre premenu očného okolia. Jediná kvapka ľahkého gélového séra s nízkou viskozitou pripomína perličku ortute, no v skutočnosti predstavuje vzácnu kombináciu exkluzívneho bunkového komplexu La Prairie, vrásky vypĺňajúcich peptidov, pleť vypínajúcich, spevňujúcich, zosvetľujúcich, hydratačných, energiu dodávajúcich a antioxidačných zložiek... a samozrejme srdcom prípravku je vzácna platina.

Pri samostatnej aplikácii alebo spolu s očným krémom Cellular Eye Essence Platinum Rare dokáže očná esencia Cellular Eye Essence Platinum Rare viditeľne skrášliť očné okolie. Absolútny luxus, znásobené výhody, technologické napredovanie... to všetko v sebe ukrýva zázrak s názvom Cellular Eye Essence Platinum Rare.

Cellular Eye Essence Platinum Rare + Cellular Eye Cream Platinum Rare = dokonale omladzujúca dvojica

Okamžité vypnutie a vyhladenie pleti očných kontúr. Menej liniek a vrások. Zvýšená hydratácia. Spevnená pleť. Žiarivejšia pleť. Redukcia tmavých kruhov a opuchov.

Čo je také vzácne na prípravkoch Platinum Rare?

Platina právom považovaná za najcennejší kov - hovorí sa, že platina sa dostala na Zem pred dvomi miliardami rokov spŕškou meteorov z ďalekej hviezdy a je taká vzácna, že na ťažbu jediného gramu je potrebné vyťažiť desať ton železnej rudy. Louis XVI vyhlásil platinu za jediný kov hodný pre kráľovskú rodinu. Dlho oceňovaná pre svoju čistú bielu krásu, platina je dokonalým doplnkom diamantov a iných vzácnych kameňov. Bola tiež použitá na ozdobu legendárnych diamantových obrúčok Koh-i-Noor.

Využitie platiny v pleťovom prípravku - v rámci výskumu v novej oblasti využitia vzácnych kovov pri ošetrení určitých stavov pleti vedci z La Prairie zistili, že platina, ktorá disponuje schopnosťou viazať sa s ľudskou pleťou, preukazuje neporovnateľné omladzujúce účinky.

Skrášľujúce účinky - skrášlenie je výsledkom synergie účinkov koloidnej platiny, strieborných perleťových pigmentov a ohromného hydratačného pôsobenia. Krém zahŕňa pleť brilantným vyžarovaním, aké jej doposiaľ žiadny iný kozmetický krém nedokázal priniesť.

Prípravky Platinum Rare sú cenné - cena platiny ako takej prevyšuje cenu zlata. Nákladný bol tiež vývoj zloženia krému, ktorý obsahuje tie najexotickejšie zložky z celého sveta a využíva najpokrokovejšie bieotechnológie.

KOMPLEX AKTÍVNYCH ZLOŽIEK ZDOKONAĽUJÚCI UMENIE OMLADZOVANIA PLETI

Prečo je elektrická rovnováha pleti dôležitá? Keď sa minerály ako chlorid sodný, draslík, vápnik a bikarbonát sodný rozpustia vo vode, ktorá sa nachádza v tele, vytvárajú elektrolyty a prenášajú elektrický náboj, pričom prúdia do a z buniek a priťahujú k sebe výživné látky vo forme tekutín. Ideálna elektrolytová rovnováha umožňuje bunkám absorbovať tieto výživné látky efektívnejšie a vylučovať škodlivé látky, čo je dôležité pre zachovanie správnej energie. Rovnováha energie zlepšuje okrem toho hydratáciu pleti, pretože vytvára na povrchu pleti ochranný štít, ktorý pripomína prirodzenú hydratačnú bariéru mladej pleti. Znamená to tiež, že pleť je lepšie chránená pred voľnými radikálmi, vplyvmi prostredia a inými škodlivými vplyvmi, ktoré prispievajú k vzniku známok starnutia.

Inteligentné hesperidínové kryštáliky, ktoré chránia DNA v jadrách buniek, sa dostávajú do pleti technológiou postupného uvoľňovania a pôsobia v synergii s resveratrolom a poskytujú pleti antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi, pričom zlepšujú mikrocirkuláciu pleti.

Atmosférou aktivovaný hydratačný matrix predstavuje vynikajúci systém dodávania vlhkosti, ktorý pomáha pleti udržať si hydratáciu na dlhší čas. Prispôsobuje ju vlhkosti a teplote prostredia, preto je Cellular Cream Platinum Rare ideálny do všetkých podnebí.

Exkluzívny bunkový komplex La Prairie, ktorý pleť efektívne hydratuje, dodáva jej energiu a zabezpečuje jej optimálne fungovanie, pričom podporuje a stimuluje jej prirodzený proces obnovy.

Platinový krém aj sérum obsahujú ďalšie aktívne zložky, ktoré napomáhajú dosahovať výsledky nad očakávania a tak ako sérum aj platinový krém pôsobí na troch úrovniach: dodávajú pleti rovnováhu, chránia vlastný obnovujúci mechanizmus DNA pleti a hydratujú ju. Ich vzácna synergia tak dosahuje pozoruhodné výsledky. Vaša pleť okúsi nezvyčajný zážitok: nový, platinový štandard v omladzujúcej starostlivosti.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...