Úvod / Články / Články o parfumoch / Ungaro Masculin & Feminin
Tlačiť

Ungaro Masculin & Feminin

Okúzľujúca dvojica vôní v avantgardnom štýle. Zvodnosť, pôsobivosť a nadčasovosť zvieracích motívov je jedným zo základných prvkov DNA Ungaro. Teraz značka prichádza s ďalšou originálnou interpretáciou ríše zvierat v podobe okúzľujúcej dvojice vôní v avantgardnom štýle.

Ungaro Masculin & Feminin

Ungaro Feminin

Leopardica, kráľovná džungle, známa divokým a zvodným charakterom, sa stáva symbolom ženy Ungaro, kráľovnej moderného života. Silná, sebavedomá žena si určuje pravidlá sama a voľnosť je jej najbližšou spoločníčkou.

Flakón

Dizajn zaujme obrazom leopardice v žiarivom zlatom odtieni na čiernom pozadí vonkajšieho balenia, ako aj magicky príťažlivou zlato-čiernou kombináciou flakónu v príznačnom tvare U. Celkový dizajn evokuje primárne inštinkty, nezávislosť, je odrazom voľnosti a svetla.

Vôňa

Ungaro Feminin sa radí ku kvetinovo-orientálnym vôňam. Je ženská, zmyselná a zvodná. Vzrušujúca vôňa, ktorá je dôkazom dravej povahy ženy… Temperamentná esencia s dotykom luxusu a neprekonateľnou očarujúcou silou.

Vôňu otvárajú svieže tóny mrazených lesných plodov odľahčené živým dotykom grapefruitu a lupienkami pivónie. Iskrivé vrchné tóny dopĺňa vášnivé srdce, ktoré tvorí buket fialiek a pomarančových kvetov zahalený v hodvábnom závoji jazmínu.

Dlhotrvajúci základ pozostáva z drevín, ambry a pižma, ktoré nechajú vyniknúť zmyselnosti a hrejivým pocitom celej vône.

Ungaro Masculin

Symbolom novej pánskej vône je jastrab, oslňujúci symbol odvahy, vytrvalosti a voľnosti, ako aj noblesy a pravej sily. Ideálny symbol muža Ungaro, ktorý je pripravený nasadiť vlastný život, keď sa jedná o jeho slobodu. Muža, ktorý s rozvahou a umom prekonáva vlastný strach.

Flakón

Príťažlivý dizajn evokuje zmysel pre slobodu a výraznú silu muža avantgardným strieborným jastrabom na vonkajšom balení a zmyselným, sivo-čiernym flakónom. Tekutina vnútri flakónu sa príjemne leskne a evokuje skvostné výšky, v ktorých dominantný dravec lieta.

Vôňa

Ungaro Masculin patrí do rodiny drevitých sviežich vôní a vyznačuje sa rafinovaným a moderným výrazom. Svieža, prekvapivá vôňa je určená pre moderného džentlmena ako jeho znak slobody a nezávislosti.

Vzdušný úvodný kokteil šťavnatých plodov grapefruitu a pomaranča ozvláštňuje chrumkavé zelené jablko. Srdce vyjadruje čisté inštinkty a slobodu prostredníctvom aromatickej levandule, tymiánu a moderného morského akordu. Lákavý, magneticky príťažlivý a opojný základ je spojením nadčasových drevín, pačuli a vetiveru, v pôsobivom objatí fazuliek tonky.

Uvedenie: leto 2014

Kúpite v eshope Ungaro Masculin >> a Ungaro Feminin >>

 

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...