Úvod / Články / Články o starostlivosti o pleť a telo / Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer
Tlačiť

Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer

Zdravý štart do nového dňa pre Vašu pleť.

Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer

Predstavujeme Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer

Ochranný faktor SPF, antioxidanty a hydratácie po celý deň. Všetko, čo Vaša pleť potrebuje každý deň.

Vyčistiť si zuby, zdravo raňajkovať, pretiahnuť si svaly… Svojmu telu poskytnete každé ráno všetko, čo pre rozjazd do nového dňa potrebuje. Prečo neurobiť to isté pre svoju pleť? NOVÝ hydratačný prípravok Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer zaistí Vašej pleti ten správny štart.

Hydratačný prípravok Clinique Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer uplatňuje pokročilú technológiu, ktorá pomáha stimulovať schopnosť pleti chrániť sa pred prvými známkami starnutia a súčasne bráni poškodeniu v budúcnosti. Prípravok Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer pôsobí na viac úrovniach – pomáha pleť hydratovať, chráni ju a obnovuje, a to po celý deň a každý deň!

Tento nový, denný hydratačný prípravok poskytuje celodennú hydratáciu posilňujúc hydratačnú bariéru, ktorá potom pomáha pleti lepšie sa brániť proti agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. A k tomu zmes antioxidantov a každodennú slnečnú ochranu ako prevenciu proti vzniku jemných liniek a vrások. Tento denný ochranný prostriedok má revolučne ľahkú, hodvábnu textúru, rýchlo sa vstrebáva a okamžite po aplikácii zanecháva pocit sviežej pleti. Pozrime sa teraz, ako funguje.

OCHRANA PLETI PRED UV ŽIARENÍM A NÁPRAVA POŠKODENIA

Prirodzené obranné mechanizmy kože sú každý deň atakované vonkajšími faktormi, ktoré pleť poškodzujú a spôsobujú jej starnutie. Rad štúdií dokazuje, že 80 % starnutia pleti je spôsobené UV žiarením. Najkompletnejší denný hydratačný prípravok Clinique zameraný na prevenciu starnutia pleti uplatňuje kľúčovú technológiu, ktorá pleť chráni. Fotosomy predstavujú enzým, ktorý pomáha minimalizovať viditeľnosť škôd spôsobených UV žiarením. Slnečné svetlo aktivuje fotosomy, ktoré využívajú energiu z lúčov UV a opravujú škody na pleti spôsobené ultrafialovým žiarením ešte pred tým, než sa prejavia ako viditeľné jemné linky a vrásky.

Vďaka ochrannému faktoru SPF 20 zaisťuje tento nový denný hydratačný prípravok od Clinique širokospektrálnu ochranu proti pôsobeniu UVA / UVB žiareniu.

MODERNÝ KOMFORT A HYDRATÁCIA

Vďaka najnovšej technológii Clinique zaisťujúci celodennú hydratáciu dodáva nový Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer pleti príjemný pocit. Zložky posilňujúce kožnú bariéru, napríklad výťažok z jačmenných a pšeničných klíčkov, pleť intenzívne hydratujú a stimulujú funkciu kožnej bariéry.

Upokojujúce zložky obsiahnuté v tomto hydratačnom prípravku, ako sú kofeín a výťažok rastliny Gorgonaria z rádu gorgonian, pleť navyše upokojujú a dodávajú jej príjemný pocit.

OCHRANA DO BUDÚCNOSTI

Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer tiež obsahuje kombináciu antioxidantov ako vitamín C a vitamín E.

PODROBNOSTI

Aby pleť získala presne to, čo potrebuje, je hydratačný prípravok Superdefense SPF 20 Daily Defense Moisturizer ponúkaný v dvoch verziách podľa typu pleti. Po aplikácii zanecháva pocit jemnej, hladkej a chránenej pleti. Nanášajte každé ráno po dokonalom vyčistení pleti.

Testované na alergiu. 100 % neparfumované.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...