Úvod / Články / Články o parfumoch / Coach Eau de Parfum
Tlačiť

Coach Eau de Parfum

Spontánna energia a jedinečná energia New Yorku.

Coach Eau de Parfum

Coach predstavuje svoju novú vôňu túto jeseň. Vôňa nesie rovnaký meno ako edícia, ktorá bola na trh uvedená už v roku 2007, ale je to určite úplne iný výtvor v kompozícií i flakóne. Coach Eau de Parfum je navrhnutá ako vôňa, ktorá bude sprostredkovať spontánnu energiu a jedinečnú atmosféru, ktorú vám môže priniesť iba New York. Podľa Stuart Vevers, kreatívneho riaditeľa domu, "vôňa reprezentuje módny dom - ich voľný - rázny, postoj ... vôňa, ktorá je individuálna, autentická a cool."

Herečka Chloë Grace Moretz bola vybraná ako tvár novej vône a kampane, ktorú mal na starosti Steven Meisel. Chloë predstavuje prevé plnohodnotné americké dievča,  má mladistvý vzhľad, je moderná, autentická a prirodzene krásna. Herečka hovorí: "Pre mňa predstavuje tento parfum všetko, prečo mám rada Coach. Je moderná a šťastná. Dokonale zachytáva ducha, energiu a nadšenie, ktoré Stuart priniesol z módneho domu. "

Zloženie je kvetinové, so živými špičkovými tónmi malinového lístia, ružového korenia a hrušky, ktoré predstavujú energiu New Yorku. Srdce obsahuje súzvuk tureckej ruže, ktoré je položená na základe z pižma a santalového dreva,  tie symbolizujú kožené doplnky, ktorými je značka preslávená. Za vôňou stojí uznávaná tvorkyňa parfumov Juliette Karagueuzoglou.

Vôňa je ukrytá v zlatom zámočku ,,turnlock,, aby sa čo najviac podobala na najslavnejšiu kabelku Coach. Ebenova visačka flakónu dodává finálny dotyk rafinovanosti. Ikonické logo s koňmi a kočiarom tvorí reliéf na skle.

Zloženie:

Hlava: lístky malín, ružové korenie, hruška

Srdce: turecká ruža, gardénia, cyklámen

Základ: semišové pižmo, santalové drevo, kašmír

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...