Úvod / Články / Články o parfumoch / Coach Eau de Parfum
Tlačiť

Coach Eau de Parfum

Spontánna energia a jedinečná energia New Yorku.

Coach Eau de Parfum

Coach predstavuje svoju novú vôňu túto jeseň. Vôňa nesie rovnaký meno ako edícia, ktorá bola na trh uvedená už v roku 2007, ale je to určite úplne iný výtvor v kompozícií i flakóne. Coach Eau de Parfum je navrhnutá ako vôňa, ktorá bude sprostredkovať spontánnu energiu a jedinečnú atmosféru, ktorú vám môže priniesť iba New York. Podľa Stuart Vevers, kreatívneho riaditeľa domu, "vôňa reprezentuje módny dom - ich voľný - rázny, postoj ... vôňa, ktorá je individuálna, autentická a cool."

Herečka Chloë Grace Moretz bola vybraná ako tvár novej vône a kampane, ktorú mal na starosti Steven Meisel. Chloë predstavuje prevé plnohodnotné americké dievča,  má mladistvý vzhľad, je moderná, autentická a prirodzene krásna. Herečka hovorí: "Pre mňa predstavuje tento parfum všetko, prečo mám rada Coach. Je moderná a šťastná. Dokonale zachytáva ducha, energiu a nadšenie, ktoré Stuart priniesol z módneho domu. "

Zloženie je kvetinové, so živými špičkovými tónmi malinového lístia, ružového korenia a hrušky, ktoré predstavujú energiu New Yorku. Srdce obsahuje súzvuk tureckej ruže, ktoré je položená na základe z pižma a santalového dreva,  tie symbolizujú kožené doplnky, ktorými je značka preslávená. Za vôňou stojí uznávaná tvorkyňa parfumov Juliette Karagueuzoglou.

Vôňa je ukrytá v zlatom zámočku ,,turnlock,, aby sa čo najviac podobala na najslavnejšiu kabelku Coach. Ebenova visačka flakónu dodává finálny dotyk rafinovanosti. Ikonické logo s koňmi a kočiarom tvorí reliéf na skle.

Zloženie:

Hlava: lístky malín, ružové korenie, hruška

Srdce: turecká ruža, gardénia, cyklámen

Základ: semišové pižmo, santalové drevo, kašmír

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!