Úvod / Články / Články o parfumoch / Coach Eau de Toilette
Tlačiť

Coach Eau de Toilette

Moderné a nezávislé ženy s puncom modernej klasiky ...

Coach Eau de Toilette

Coach, tradičný módny dom, známy svojimi koženými doplnkami, bol založený v srdci Manhattanu v roku 1941. Od svojich skromných začiatkov, ako malá rodinná dielňa v New Yorku, sa rozrástla do globálnej značky životného štýlu, ktorej sa darí vďaka ponúkanej kvalite a rafinovaným dizajnom. Vo svojich začiatkoch, zakladateľ Miles Cahn, bol inšpirovaný tradičnou americkou hrou - basebalom a jej opotrebovanou koženou basebalovou rukavicou.

Coach Eau de Toilette prichádza ako rozhodujúci doplnok a stelesnenie hodnôt a dedičstva tejto kultovej americkej značky, ktoré sú zakorenené v chladnej a mestskej atmosfére New Yorku. Hovorí sa, že táto energická, zmyselná vôňa symbolizuje rozhodujúce, moderné a nezávislé ženy, dáva im punc modernej klasiky.

Eau de Toilette verzia novej vône je vyvinutá parfumérkami Nathalie Gracia-Cetto a Sonia Constant, ktoré nachádzali inšpiráciu v spontánnej energii a mestskom štýle centrálneho New Yorku. Kompozícia vône je vedená ako kvetinová – zelená, plná kontrastov, počnúc hruškou, mandarínkovým olejom a ružovým grepom, rozvíjajúca sa v srdci s elegantnou bielou a bulharskou ružou a sambac jazmínom. Základ vône končí na báze z bieleho cédru, pižma , santalového dreva a dubového machu.

Flakón má rovnakú formu ako Eau de Parfum, rozdiel oproti parfumovej koncentrácií je vo farbe vône, tá sa nesie v mäkkej ružovej so striebornými akcentmi. Okrasné detaily sú tu však rovnaké ako v prípade parfumu, logo koča vygravírované na skle flakónu a kožený tag na hlavičke uzáveru.

Herečka Chloe Grace Moretz predstavuje typické plnohodnotné americké dievča ako tvár novej kampane vône, za ktorou stojí  Steven Meisel.

Zloženie:
Hlava: broskyňa, mandarínka, ružové grep
Srdce: biela ruža Alba, bulharská ruža, Sambac jazmín
Základ: biely céder, santalové drevo, pižmo, dubový mach

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!