Úvod / Články / Články o parfumoch / Coach Eau de Toilette
Tlačiť

Coach Eau de Toilette

Moderné a nezávislé ženy s puncom modernej klasiky ...

Coach Eau de Toilette

Coach, tradičný módny dom, známy svojimi koženými doplnkami, bol založený v srdci Manhattanu v roku 1941. Od svojich skromných začiatkov, ako malá rodinná dielňa v New Yorku, sa rozrástla do globálnej značky životného štýlu, ktorej sa darí vďaka ponúkanej kvalite a rafinovaným dizajnom. Vo svojich začiatkoch, zakladateľ Miles Cahn, bol inšpirovaný tradičnou americkou hrou - basebalom a jej opotrebovanou koženou basebalovou rukavicou.

Coach Eau de Toilette prichádza ako rozhodujúci doplnok a stelesnenie hodnôt a dedičstva tejto kultovej americkej značky, ktoré sú zakorenené v chladnej a mestskej atmosfére New Yorku. Hovorí sa, že táto energická, zmyselná vôňa symbolizuje rozhodujúce, moderné a nezávislé ženy, dáva im punc modernej klasiky.

Eau de Toilette verzia novej vône je vyvinutá parfumérkami Nathalie Gracia-Cetto a Sonia Constant, ktoré nachádzali inšpiráciu v spontánnej energii a mestskom štýle centrálneho New Yorku. Kompozícia vône je vedená ako kvetinová – zelená, plná kontrastov, počnúc hruškou, mandarínkovým olejom a ružovým grepom, rozvíjajúca sa v srdci s elegantnou bielou a bulharskou ružou a sambac jazmínom. Základ vône končí na báze z bieleho cédru, pižma , santalového dreva a dubového machu.

Flakón má rovnakú formu ako Eau de Parfum, rozdiel oproti parfumovej koncentrácií je vo farbe vône, tá sa nesie v mäkkej ružovej so striebornými akcentmi. Okrasné detaily sú tu však rovnaké ako v prípade parfumu, logo koča vygravírované na skle flakónu a kožený tag na hlavičke uzáveru.

Herečka Chloe Grace Moretz predstavuje typické plnohodnotné americké dievča ako tvár novej kampane vône, za ktorou stojí  Steven Meisel.

Zloženie:
Hlava: broskyňa, mandarínka, ružové grep
Srdce: biela ruža Alba, bulharská ruža, Sambac jazmín
Základ: biely céder, santalové drevo, pižmo, dubový mach

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...