Úvod / Články / Davidoff Cool Water Night Dive
Tlačiť

Davidoff Cool Water Night Dive

Vôňa pre muža, ktorý dôveruje svojej vlastnej sile.

Davidoff Cool Water Night Dive

Po viac ako 20 rokov svojej existencie symbolizovala unikátnu zmes sviežosti a sily vôňa Cool Water jednotu medzi mužom a oceánom. Značka Davidoff sa rozhodla vybudovať nový míľnik v histórii Cool Water a vytvoriť úplne novú vôňu, Cool Water Night Dive. Zostala verná svojím základným hodnotám, ktorými sú mužnosť a prirodzenosť, a pridala nočnú intenzitu rozprestierajúcu sa so surovou a živelnou príťažlivosťou.

Ako deň ustupuje noci, zmysly sa stávajú intenzívnejšími. Nočný život je otázkou inštinktu a muž Cool Water Night Dive si je plne vedomý toho, že je súčasťou prírody. V súlade s prírodnými živlami sa odváži nasledovať svoje inštinkty, dôverovať svojej vlastnej sile. Táto zvýšená forma vedomia z neho robí silnejšieho a prepožičiava mu neodolateľné kúzlo a nenútenú príťažlivosť.

Taký muž si zaslúži jedinečnú vôňu. Jej autorom je Jean-Christophe Hérault, ktorý sa učil u majstra parfuméra Pierra Bourdona, ktorý pred 25 rokmi stvoril Cool Water. Cool Water Night Dive predstavuje poctu tomuto vrcholnému dielu a ponúka úplne nový pohľad na sviežosť, viac zmyselnosti a návykovosti než kedykoľvek predtým.

Táto zelená orientálna vôňa má kontrastnú a rafinovanú štruktúru. Je založená na doposiaľ zriedka používanej prírodnej zložke parfumérstva, pistacii lentiscus, ktorá je však jednou z najkvalitnejších. Od neopracovaných zelených fazuliek až k zmyselným a tajomným drevitým tónom kadidla, bohatosť jeho rôznych stránok znie celou vôňou.

Cool Water Night Dive sa otvára čistým a strhujúcim pocitom osvieženia, ktorý prináša zmes mrazivej mäty a chladivého vodného ovocia, starostlivo zostavená k posilneniu zelených vplyvov pistacie lentiscus. Táto pozoruhodná predohra pomaly ustupuje príťažlivým a moderným orientálnym tónom kašmeranu. Jej pižmová, korenistá intenzita je dotváraná podmanivými jantárovými tónmi posilňujúcimi drevitú silu pistacie lentiscus.

Flakón

Flakón vône Cool Water Night Dive je reinterpretáciou klasického flakónu Cool Water. Zachováva si svoj charakteristický tvar, ale odtieň priesvitného skla tentokrát odráža nočnú atmosféru vône. Farba gradujúca od ultramarínovej až po svetlo modrú predstavuje vzhľad oceánu v noci a strieborné tóny loga pripomínajú odraz mesiaca nad vodou. Strieborná a modrá krabička pokračuje v tejto metafore, s dôrazom na kontrast medzi tmavým morom a jasným mesačným svitom na horizonte. Tento rafinovaný vzhľad dokonale reprezentuje hlboko zakorenený zmysel vône Cool Water Night Dive pre tajomstvo a zvádzanie.

Uvedenie: jar 2014

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...