Úvod / Články / Články o parfumoch / Davidoff Horizon
Tlačiť

Davidoff Horizon

Silný, dokonalý, túžiaci po dobrodružstve.

Davidoff Horizon

Tu je, ďaleko od vyšliapanej cesty. Pred ním sú hory ležiace v nekonečnej krajine a dotýkajúce sa nebies. Vietor je silný, ostro vonia rozmarínom, kožou a vetiverom. On sa pozerá do diaľky. Rýchly a voľný ako orol šplhá zo skaly na skalu. Nohami na zemi, presne vie, kam mieri.
Zastavil sa medzi zemou a nebom, je slobodný. Je tam, kde chce byť. Objavuje svet.

DAVIDOFF Horizon vyvažuje dualitu medzi zemou a nebom. Otvára sa vzdušnými hornými nótami energizujícího grapefruitu, rozmarínu a zázvoru, ktoré dodávajú živý rozmer vzostupe a objavovanie. Srdce a báza vône sa naopak pýši silným vetiverom a pačuli, ktoré sú jemne zahalené do bohatého kakaa. Spojenie dodáva vôni hrejivosť a zmyselnosť.
Silný, dokonalý, túžiaci po dobrodružstve. Chce vidieť nové obzory, cítiť nové pocity, žiť intenzívnejšie. Dokonale spokojný, v pohode sám so sebou a svojím svetom, šíri hlboký pocit pokojné energie a vnútornej sily. Slobodný, pripravený na nové pocity, páči sa mu veci vyvážené a jasné, rovnako ako jeho vôňa.

Unikátny podpis, ktorý vytvorili majstri parfuméri Oliver Pescheux a Jacques Huclier..Vôňa DAVIDOFF Horizon zachytáva slobodu dobrodružstva, intenzitu skúmania, prekonávanie možností. Otvára sa vzdušnými vrchnými tónmi energizujúceho grapefruitu, rozmarínu a zázvoru, ktoré dodávajú živý rozmer vzostupu a objavovaniu. Srdce a báza vône sa naopak pýši silným vetiverom a pačuli, ktoré sú jemne zahalené do bohatého kakaa. Spojenie dodáva vôni hrejivosť a zmyselnosť. Robustný, mužný, striedmy a elegantný flakón DAVIDOFF Horizon sa inšpiroval tvarmi z prírody, kameňmi narušenými a vybrúsenými pieskom času. Silný a priamočiary vyžaruje intenzívnu istotu, silnú mužnú prítomnosť.

Čisté krivky číreho skla odhaľujú hrejivé jantárové tóny vône. Výrazný kovový uzáver, popísaný designérom flakónu Alnoorom ako „predmet, ktorý chcete uchopiť“, je tiež vysoko funkčný a je vybavený mini mechanizmom, ktorý zabraňuje vyliatiu vône pri cestovaní.

Zloženie:
Hlava: grepfruit, rozmarín, zázvor
Srdce: pačuli
Základ: vetiver, kakao

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...