Úvod / Články / Články o parfumoch / Dior Poison Girl Unexpected
Tlačiť

Dior Poison Girl Unexpected

Jablko, jedno z najbežnejších plodov sa teší veľkej obľube na celom svete, ale aj vo Francúzku. Okrem čistého chuťového pôžitku, ktoré prináša je aj silným symbolom ...

Dior Poison Girl Unexpected

Jablko, jedno z najbežnejších plodov sa teší veľkej obľube na celom svete, ale aj vo Francúzku. Okrem čistého chuťového pôžitku, ktoré prináša je aj silným symbolom. Stelesňuje pokušenie zakázaného ovocia. Mnoho veľkých parfumov od Diora je ukrytých do flakónov tohto tvaru. Dior, ktorý patrí medzi najsilnejšie parfumové domy, do tohto zmysleného tvaru ukryl ako prvý zo svojho širokého portfólia vôňu Poison. Vôňu, ktorá stelesňuje pokušenie, zmyselnosť a chuť zakázaného ovocia. Poison prišiel na trh v roku 1985 a namiesto toho, aby Dior túto líniu uzavrel, otvoril sa novej generácii žien túžiacich po zmyselnosti. Priniesol pre ne v roku 2016 – Poison Girl Eau de Parfum a o rok neskôr Poison Girl Eau de Toilette. Dnes tento sortiment voňavého kráľovstva obohatil o tretí rozmer s vôňou Dior Poison Girl Unexpected.

Autor vône, majster Franciois Demachy, vďaka rafinovaným ingredienciám s priamou a temperamentnou interpretáciou uvádza na trh novú vôňu z línie Poison Girl. Nová svieža vôňa je plná iskrivej sviežosti, jemnej kvetinovej rafinovanosti a táto kombinácia prináša neočakávaný zážitok.

Flakón vône - Poison Girl Unexpected sa tvarom ešte viac približuje "zakázanému ovociu" - jablku a vôňa je nesie zreteľný podpis celej línie Poison Girl v priesvietnom mohutnom flakóne s rukopisom Unexpected Girl.

Zloženie:
Hlava: zázvor, červený pomaranč
Srdce: damascénska ruža
Základ: vanilka

 

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...