Úvod / Články / Články o parfumoch / DKNY Be Delicious City Collection
Tlačiť

DKNY Be Delicious City Collection

Donna Karan prináša nové vône inšpirované mestským ruchom New Yourku z línie Be Delicious. Flakóny v tvare jablka ilustroval Donal Robertson a vystihol tak každú štvrť mesta osobitne - Chelsea, Brooklyn a Nolita. Každý flakón sa stane zberateľským kúskom s jedinečným dizajnom.

DKNY Be Delicious City Collection

Donna Karan prináša nové vône inšpirované mestským ruchom New Yourku z línie Be Delicious. Flakóny v tvare jablka ilustroval Donal Robertson a vystihol tak každú štvrť mesta osobitne -  Chelsea, Brooklyn a Nolita. Každý flakón sa stane zberateľským kúskom s jedinečným dizajnom.

DKNY Be Delicious Chelsea Girl
Pre dievča, ktoré je krásne s nádychom tajomstva. Chelsea Girl je známa svojim ľahkým vrstvením s uvoľneným estetickým a klasickým štýlom. Šumivé jablko zdôrazňuje ženský  akcent z kytice čiernych ruží a orchidei, ktoré vyvolávajú éterického voľného ducha, zatiaľ čo obklopujúce pižmo vo vás zanechá  mäkkú návykovú stopu.

DKNY Be Delicious Brooklyn Girl
Pre dievča, ktorá sa inšpiruje módou a miluje experimentovať s eklektickou zmesou štýlov. Brooklynské dievča sa nebojí baviť sa a vidí svoj osobný štýl ako umeleckú formu. Vibrujúci čučoriedka dodáva hravú energiu srdcu z frézie a jazmínu, zatiaľ čo bohatstvo jantáru vyžaruje zmyselný podpis.

DKNY Be Delicious Nolita Girl 
Pre dievča, ktorá je protikladom „fajnovky“ a uhladenej mladej dámy. Estetické cítenie Nolita Girl je ovplyvnené pouličným underground štýlom a hravými ikonami modernej pop kultúry. Šťavnatá malina rozžiari srdce z fialkových okvetných lístkov a magnólie, zatiaľ čo smotanové santalové drevo dodáva do centra šik atmosféru.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...