Úvod / Články / Články o parfumoch / DKNY Be Delicious City Collection
Tlačiť

DKNY Be Delicious City Collection

Donna Karan prináša nové vône inšpirované mestským ruchom New Yourku z línie Be Delicious. Flakóny v tvare jablka ilustroval Donal Robertson a vystihol tak každú štvrť mesta osobitne - Chelsea, Brooklyn a Nolita. Každý flakón sa stane zberateľským kúskom s jedinečným dizajnom.

DKNY Be Delicious City Collection

Donna Karan prináša nové vône inšpirované mestským ruchom New Yourku z línie Be Delicious. Flakóny v tvare jablka ilustroval Donal Robertson a vystihol tak každú štvrť mesta osobitne -  Chelsea, Brooklyn a Nolita. Každý flakón sa stane zberateľským kúskom s jedinečným dizajnom.

DKNY Be Delicious Chelsea Girl
Pre dievča, ktoré je krásne s nádychom tajomstva. Chelsea Girl je známa svojim ľahkým vrstvením s uvoľneným estetickým a klasickým štýlom. Šumivé jablko zdôrazňuje ženský  akcent z kytice čiernych ruží a orchidei, ktoré vyvolávajú éterického voľného ducha, zatiaľ čo obklopujúce pižmo vo vás zanechá  mäkkú návykovú stopu.

DKNY Be Delicious Brooklyn Girl
Pre dievča, ktorá sa inšpiruje módou a miluje experimentovať s eklektickou zmesou štýlov. Brooklynské dievča sa nebojí baviť sa a vidí svoj osobný štýl ako umeleckú formu. Vibrujúci čučoriedka dodáva hravú energiu srdcu z frézie a jazmínu, zatiaľ čo bohatstvo jantáru vyžaruje zmyselný podpis.

DKNY Be Delicious Nolita Girl 
Pre dievča, ktorá je protikladom „fajnovky“ a uhladenej mladej dámy. Estetické cítenie Nolita Girl je ovplyvnené pouličným underground štýlom a hravými ikonami modernej pop kultúry. Šťavnatá malina rozžiari srdce z fialkových okvetných lístkov a magnólie, zatiaľ čo smotanové santalové drevo dodáva do centra šik atmosféru.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!