Úvod / Články / Články o parfumoch / Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense
Tlačiť

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense

Kompozícia zmyselná ako vzduch ...

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense

Ak sú Francúzky jemné a pokojné, tak v prípade Talianok to neplatí, sú ohnivé a temperamentné. Avšak toto prirovnanie nie je hanlivé, práve naopak. Vyzdvihuje to čo je na nás to krásne a charakteristické. Dokonca, slova vášne je možné vysloviť ľahšie.
Tak ako by ste odolali kúzelnej brunetke so slovom „amore“ na perách? V módnom dome Dolce & Gabbana sa rozhodli prehodnotiť jeden zo svojich najobľúbenejších parfumov a vzdávajú tak hold fascinujúcej ženskosti. Ten sa datuje do roku 2001 a Light Blue sa stala kultom. V súčasnosti prichádza v novej verzii ako Light Blue Eau Intense.

Light Blue Intense pour Femme ako by chcela chytať echo svojej predchodkyne, prichádza vo flakóne  obdĺžnikového tvaru.  Ten je dôrazný, pretože to je vzácne pre ženskú vôňu. Triezvy a jednoduchý formát charakterizuje dokonale chuť domáceho Dolce & Gabbana svojim elegantným dizajnom. Vôňa je zahalená do matného skla a jej farba inklinuje chladivosť. Jasne modrá reflexia sa zdá, že sa utopila  jasnej oblohe. Mimoriadne talentovaný parfumer Oliver Crespo je podpísaný pod týmto parfumom, je uznávaný celosvetovo pre svoj um skladať vône do skvelých kompozícií a je tiež milovníkom stredomorských ingrediencií. Narodil sa v Provence v rodine, ktorá sa starala a pestovala jazmín pre výrobcov parfumov. A zložka, ktorú sa rozhodol umiestniť do srdca vôni, pochádza z jeho spomienok na detstvo, ktoré je s ním späté. Vôni prináša žiadané bohatstvo. Tieto vznešené kvety sú sprevádzané sviežosťou citrónu. Prísada, ktorá je vlajkovou loďou Sicílie, dodáva tejto kompozícií neuveriteľnú hybnosť. Ovocný aspekt je tvorený jablkami Granny Smith. Základ je oproti tomu tmavší, hlbší. Obsah jantárového dreva a pižma zabezpečuje vôni neodolateľné prebudenie a zvodnosť.

Pre reklamnú kampaň prichádza Bianca Balti, talianska modelka, narodená v Miláne, ktorá je známa ako múza tejto talianskej značky. Jej ľadovo-modré oči v kombinácií s hnedými vlasmi sú absolútne úžasne. Pózovala už s Monicou Belluci v roku 2012 a tento krát sa pripojí k Davidovi Gandymu.

Zloženie:
Hlava: citrón, jablko
Srdce: nechtík, jazmín
Základ: jantárové drevo, pižmo

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...