Úvod / Články / Články o parfumoch / DOLCE & GABBANA Light Blue Italian Zest
Tlačiť

DOLCE & GABBANA Light Blue Italian Zest

Kultová vôňa z roku 2001 prináša toto leto nové potešenie z bohatstva ostrova Capri ...

DOLCE & GABBANA Light Blue Italian Zest

Dolce & Gabbana Light Blue je kultová vôňa, ktorá bola vytvorená v roku 2001. Je to pocta krajine z ktorej návrhári pochádzajú. V roku 2007 sa k nej pridal pánsky variant, Light Blue pour Homme. Od roku 2012 prichádzali na trh nové limitované edície inšpirované slnečným Talianskom – najprv sa o priazeň uchádzala Light Blue Dreaming in Portofino, neskôr Light Blue Escape to Panarea, Light Blue Sunset in Salina a pokračovanie nachádzame opäť na Capri – Light Blue Love in Capri a intenzívne duo Light Blue Intense.

Domenico Dolce & Stefano Gabbana opäť zbalili svoje kufre a zamierili na ostrov Capri. Na tomto opustenom mieste, na ostrove, ktorý sa nachádza neďaleko polostrova Sorrento v južnom Taliansku. Toto nádherné miesto bolo známe už v Rímskej ríši a patrilo medzi vyhľadávané destinácie, kde aj ľudia v staroveku radi trávili oddych. Capri má iba 17 km pobrežia, ale i to bolo dostačujúce, aby sa stal šperkom v Stredozemnom mori. Vo vnútrozemí sa rozprestierajú citrusové polia, ktoré sa stali inšpiráciou pre nové letné šialenstvo Light Blue od Dolce & Gabbana. Jediný nádych tejto sviežej sladkej citrusovej vône nás dopraví do srdca ostrova a zaplaví všedný každodenný život svetlou a jasnou iskrivosťou citróna.

Pokiaľ ide o vône, Dolce & Gabbana v novej edícií Light Blue Italian Zest vyzdvihli jednu z najznámejších talianskych ingrediencií – citrón z Kalábrie. Jeho vôňa je vyjadrená aj chuťou. Inými slovami, Dolce & Gabbana extrahovali z neho esenciálny olej, ktorý je obsiahnutý v kôre.

Výsledkom je vôňa, ktorá je dokonalým spojením čerstvého vánku nad poliami s citrusmi. Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest napriek tomu spája citrusy s orientálnym nádychom. Ten mu dodáva viac temperamentu, žiarivosti a odhodlania. Ten je typický pre ženy pochádzajúce zo Stredomoria.

Dolce Gabbane Light Blue Zest pour Homme, svieža a slnečná pánska vôňa. Vyžaruje do okolia živelnosť a osvieženie. Otvára sa triom grapefruitu, mandarínkou a bergamotom. Potom prichádza korenistá a aromatická fazeta. Rozmarín sa mieša s sečuánským korením a palmovým drevom. Nakoniec končí zmyselným tajomstvom zabaleným do pižma, kadidla a duchového machu.

Flakón vône v skutočnosti hovorí priamou rečou k spotrebiteľovi. Ukazuje presne to, z čoho je namiešaná samotná vôňa. Jeho silueta ostáva verná svojej edícií Light Blue. Avšak jeho jemnosť a matné sklo ustúpilo a do popredia sa dostáva jasne žltý odtieň, ktorý naznačuje sladkú vôňu citrónu. Veselé modré písmo na flakóne pripomína talianske nebo a more

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...