Úvod / Články / Články o parfumoch / Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau Intense
Tlačiť

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau Intense

Light Blue Pour Homme Eau Intense, vôňa prináša voľnú cestu pre únik vašich túžob ...

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau Intense

V prípade Talianska, krajinou,  ktorá je spájaná s nespočetným množstvom klišé, je jasné, že  sľuby   v nej majú inú intenzitu a vyznania lásky sú ešte hlbšie. Koniec koncov, ako sa brániť slnku, zmrzline, histórií, pamiatkam  a sladkému nič nerobeniu.  Ale predovšetkým kúzlu Talianov! Okrem toho, dokonca aj ich všadeprítomné gestá, keď len hovoria svojim zvýšeným hlasom i to je čarovné! Práve táto intenzita, elegancia a zvodný duch sa nachádza v Light Blue Eau Intense pour Homme od Dolce & Gabbana.

Táto nová vôňa od Dolce & Gabbana je intenzívna, oplýva  bohatstvom a extravaganciou. Je esenciou, ktorá dokonale splýva s horúcimi letnými dňami. Leto je obdobím odkiaľ pochádza jej čaro.  Táto vôňa bola navrhnutá Albertom Morillasom, parfumérom, ktorý mal na starosti uvedenie Light Blue Pour Homme už pred 10 rokmi. Pri zostavovaní tejto vône sa rozhodol, že neobíde obligátne citrusy. Light Blue Pour Homme Eau Intense začína osviežujúcou zmesou mandarínky a grapefruitu. Tieto dve zložky  okamžite otvoria citrusové ovzdušie. Po spojení s borievkami sa kompozícia javí obzvlášť čerstvá. Srdce vône je ako plavba po mori, súzvuk soli a vodných tónov vás prenesú na plavbu po Stredozemnom mori. Vôňa sa uzatvára na pozadí dreva, jantáru a v spojení s pižmom prináša zmyselný výsledok.

Ak je vôňa ako letná pohľadnica, tak i flakón tomu plne nasvedčuje. Vôňa sa zahaľuje do azúrovo modrého zafarbenia, dokonale evokujúcom letnú oblohu alebo farbu vĺn. Tvar spočíva v pevných základoch a oblých ramien plných zmyselnosti. Chrómový golier v podobe hrdielka a uzáveru prináša väčšiu modernosť a eleganciu. Pieskované sklo flakónu – echo pre sviežosť vône.

Reklamnou tvárou kampane ostáva David Gandy, ktorého uhrančivý pohľad žiari v reklame pre Dolce & Gabbana líniu Light Blue pour Homme od roku 2011.

Zloženie:
Hlava: mandarínka, grepfruit
Srdce: borievky, soľ, vodné akordy
Základ: jantár, pižmo, drevité nóty

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...