Úvod / Články / Dolce & Gabbana – nová kapitola známej vône Light Blue
Tlačiť

Dolce & Gabbana – nová kapitola známej vône Light Blue

Vôňa Stredozemného mora...

Dolce & Gabbana – nová kapitola známej vône Light Blue

Bianca Balti a David Gandy sú opäť na brehoch Stredozemného mora na ostrove Capri. Aby Dolce & Gabbana oslávili novú kapitolu príbehu lásky tohto ikonického páru, rozhodli sa znovu oživiť svoje dve kultové vône: Light Blue a Light Blue pour Homme, ženskú aj mužskú verziu.
Majstri vo svete parfumov Olivier Cresp a Alberto Morillas píšu novú kapitolu tejto vynikajúcej vône s názvom Light Blue Eau Intense. Tieto dve nové vône, Light Blue Eau Intense a Light Blue Eau Intense pour Homme, sú intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým.  Svojou sviežosťou nezanevreli na unikátne odtienky pôvodnej vône Light Blue, no teraz pripomínajú hlbiny Stredozemného mora. Vo vôni Light Blue Eau Intense opustili od intenzívnej vône citrusov, ktorá bola nahradená kvetinovými tónmi. Hlava parfumu sa vyznačuje pikantnou citrónovou vôňou prelínajúcou sa so zeleným jablkom. Srdcom parfumu je aksamietnica a jazmín, zatiaľ čo v základe nachádzame jantárové drevo a pižmo.


Šestnásť rokov po vydaní pôvodnej Light Blue píše Oliver Cresp novú kapitolu tejto série Light Blue Eau Intense pour Femme. Podarilo sa mu vytvoriť ženskú vôňu, ktorá v sebe nesie krásu a ducha Stredozemného mora.
Táto vôňa prichádza vo flakóne z mliečneho skla so svetlomodrou farbou pripomínajúcou odtiene Stredozemného mora. Vysoký obdĺžnikový tvar flakónu bol rafinovane redizajnovaný, vyznačuje sa elegantným tvarom zdôrazňujúcim ženskosť.


V roku 2007 prišla na trh mužská verzia tohto obľúbeného parfumu ako magnetizujúci mužský kontrast k ikonickému ženskému parfumu. Dnes Alberto Morillas pokračuje vo svojom príbehu s Light Blue Eau Intense pour Homme. Táto vôňa sa vyznačuje kontrastom sviežosti a zmyselnosti.
Moderný dizajn nového flakónu odráža zvýšenú intenzitu s akou môžete vnímať vôňu. Takisto ako ženská verzia aj táto je vyrobená v odtieni pripomínajúcom vody Stredozemného mora.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...