Úvod / Články / Články o parfumoch / Donna Karan DKNY Nectar Love
Tlačiť

Donna Karan DKNY Nectar Love

Zrnko medu spojené i iskrivým neroli ...

Donna Karan DKNY Nectar Love

Je nesmierne zaujímavé sledovať parfumérov ako dokážu narábať s jednotlivými ingredienciami, ako umne tvoria s jednotlivými komponentami vône a čo z nich dosiahnu a na čo poukážu a čo zatlačia do úzadia. Ich tajomstvo spočíva v miešaní rôznych zložiek, vychádzajúc z rovnakej konzistencie a vo výklade rôznymi spôsobmi. Ich remeslo je nesmierne rôznorodé, neodolateľné. Akord medu použitý v kompozícií môže byť postavený na piedestál, rozvinie sa ako výbuch, ale môže byť i potlačený do úzadia a prejaví sa iba v náznaku. Iba od inšpirácie tvorcu závisí, ktorým smerom sa vôňa ponesie.

V kultovej vôni od Paca Rabanna, Lady Million, sa rozvíja medový akord v kombinácii s bielymi kvetinami,  čo parfum Kim Kardashian Pure Honey ponúka hustú a teplú intenzívnu arómu zmiešanú s drsným včelím voskom a zemolezom. Je to však otázka vkusu, štýlu, ph pokožky a preferencie voňavej ingrediencie, ktoré stoja za tým čo v skladbe vône upúta vašu pozornosť a čím bude pre vás príjemná.

Pokiaľ ste milovníčkou vône založenej na mede, potom budete s napätím očakávať nové uvedenie od Donny Karan - DKNY Nectar Love. Na pultoch parfumérií sa čoskoro očakáva jej príchod. Brilantné citrusové tóny zdôrazňujú krásu neroli, ktorá kontrastuje s vláčnym medom, voskovými plátmi a vanilkou. Solárne akordy dodávajú vôni nový rozmer.

DKNY Nectar Love je uvedená vo flakóne, ktorý má tvar jabĺčka, tento krát  v subtílnejšom formáte.  Jemné včielky tvoria ozdobu flakónu i uzáveru, tvoria tak jednoliaty celok v zlatom odtieni.
.
Zloženie:
Hlava: grepfruit, mandarínka, nektárinka
Srdce: neroli, solarne nóty, žltá frézia
Základ: včelí vosk, vanilka, céder, pižmo

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...