Úvod / Články / Escada Born in Paradise
Tlačiť

Escada Born in Paradise

Odleťte do tropického raja s vôňou Born in Paradise od Escada.

Escada Born in Paradise

Born in Paradise je novou očarujúcou vôňou, limitovanou edíciou ESCADA.

Opojný kokteil exotických vôní je ako stvorený na horúce letné dni a príjemné dlhé večery.

Vyvolávajúca pocit pôžitku, srdečnosti a bezprostrednosti, Born in Paradise vás prenesie do tropického raja Francúzskej Polynézie, evokuje obraz žiarivých a krásnych kvetín, malebných pláží, priezračnej tyrkysovej hladiny a lahodného tropického ovocia.

Inšpirovaná slávnym kokteilom Pina Colada, vôňa ESCADA Born in Paradise očaruje pôvabnou zmesou ananásu a kokosového mlieka s šťavnatými a kyslastými tónmi melónu, zeleného jablka a guavy, zvýraznenými drevitými, pižmovými a krémovými podtónmi.

Energická svojím charakterom, táto vôňa v okamihu uvoľňuje lákavé šťavnaté ovocné tóny spolu s nákazlivým pocitom bezstarostnosti inšpirovaným tropickými dovolenkami. Je dokonalou letnou vôňou, ktorá vás prenesie do raja.

Vôňa

Hlava

Vôňu otvára zmyselný letný tanec výrazného zeleného jablka a tónov červeného melónu pre vzrušenie zmyslov. Vďaka sladkým, pôsobivým tónom guavy vôňa prekypuje hravou energiou a lahodnou sviežosťou.

Srdce

Srdce zahaľuje jemnými tónmi kokosového mlieka, ktorým energiu dodáva chutný ananás evokujúci spomienky na slnečné lúče opierajúce sa o pokožku v čase dokonalej letnej dovolenky.

Základ

Uvoľňujúca zmes pižmových a drevitých tónov, v ktorej santal, céder a pižmo vytvárajú pocit zamatového a hrejivého tepla a dodávajú hĺbku letným tónom vône.

Flakón

ESCADA Born in Paradise sa prezentuje v dizajne ikonického flakónu, ktorý je symbolom obľúbenej limitovanej edície letných vôní. Modro-zelený flakón s pribúdajúcou intenzitou farby, ktorá zastupuje najčistejšie hlbiny oceánu. Flakón vyžaruje nezbednosť a prísľub exotického úniku. Zdobí ho elegantný strieborný uzáver s očarujúcim ružovým kvetom ibišteka, ktorý môžete nosiť ako ozdobu vlasou alebo prsteň – dokonalý doplnok na dobrodružstvo v raji. Kvetinový doplnok odráža trend žiarivých farieb, kvetinových vzorov a tropických tém. Žiarivý a výrazne ružový kvet ESCADA znázorňuje jednoduchosť a motív úniku, pričom evokuje zmysel pre zábavu a vychutnávanie si lahodného kokteilu Pina Colada počas tropických večerov vo svetle mesiaca.

Vonkajšie balenie

Nielen vzhľad flakónov prispel k tomu, že sa letné limitované edície ESCADA stali úspešným a kultovým zberateľským predmetom. Vonkajšie balenia sa vyznačujú rovnako jedinečným a moderným dizajnom.

Ilustráciu na balení vône Born in Paradise navrhla módna fotografka a ilustrátorka Kelly Thompson z Nového Zélandu. Je známa výrazným a ženským ilustračným štýlom, ktorý vo svete medzinárodného módneho a umeleckého priemyslu rýchlo nadobudol prívlastok kultový.

Kresba na vonkajšom balení vône ESCADA Born in Paradise odráža jej štýl, pričom zobrazuje ženu ESCADA vo svetle zapadajúceho slnka s pohľadom upreným na svet, ktorý opúšťa. Obklopená množstvom tropických plodov a exotických kvetín odráža pocit radosti, voľnosti a tropickej eufórie. Jej výraz tváre vyžaruje nezbedný úsmev a tiché sebavedomie. Provokačne pozerá na svojho pozorovateľa, pretože vie, aké to je voľne lietať v raji a cítiť teplý morský vánok vo svojich vlasoch. Na jej pleci je komfortne usadený papagáj v pestrých farbách, preukazujúci vernosť novej majiteľke, s ktorou spoločne putujú rajom.

Uvedenie vône: jar 2014

Kúpte ESCADA Born in Paradise na svetvoni.sk.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...