Úvod / Články / Články o parfumoch / Escada Sorbetto Rosso
Tlačiť

Escada Sorbetto Rosso

Sorbetto Rosso, nová limitovaná edícia domu Escada ...

Escada Sorbetto Rosso

Módny dom Escada bol založený v roku 1978 a za svoju existenciu vďačí dvojici vizionárskych tvorcov - Margarethe a Wolfgangovi Leyovcom. Spoločne priniesli do módy revolúciu a podporili vznik demokracie aj v oblasti haute couture.  V roku 1990 sa rozhodli rozšíriť svoje pôsobenie a vytvorili tak prvý parfum, ktorý niesol meno zakladateľky - Margaretha Ley. Charakteristickým znakom tejto značky však už nie je tento parfum, ale pravidelné limitované kolekcie letných vôní, s ktorými Escada prichádza.

Každé leto uvádza Escada novú vôňu, ktorá je určená iba pre toto konkrétne obdobie. Už teraz prezradila, aký výtvor bude uvedený pre rok 2018. Zamerajme sa teda na prichádzajúcu novinku 2018 - nové Sorbetto Rosso.

Ak sa Escada rozhodla odhaliť názov svojho ďalšieho parfumu a jeho zloženia, je to jednoducho preto, že aj táto kolekcia bude limitovaná a uspokojí zákazníčky iba jedným vydaním, ktoré sa už nezopakuje. Letné parfumy od Escada patri medzi obľúbené a sú cenené milovníčkami parfumových zbierok. Flakón tejto vône bude mať rovnaký symbolický úzky flakón typický pre Escadu. Na druhej strane tento tvarovo ľahko rozoznateľný flakón bude zdobený nápaditými farebnými tónmi a aj potlačou.
Minulý rok značka oslávila už 25. výročie zbierky týchto limitovaných vôní. Viedla nás svojou vôňou k tropickému svetu a ponúkala hru. Tým, že odhalí svoju novú letnú vôňu pre rok 2018 už teraz na jeseň, je to ako by  ponúkla slnečnú Preto je skutočným prekvapením, že každoročne očakávajú milovníkov tejto výnimočnej značky. Minulý rok Escada oslávila 25. výročie tejto zbierky. Viedla nás k tropickému svetu a ponúkla nám hru svedomia strašne zmyselná. Tým, že odhalíme meno jej ďalšieho parfumu na jeseň, je to trochu, ako keby nám Escada v polovici zimy ponúkla slnečnú interlúdiu. Sorbetto Rosso je trochu ako sľub budúcej cesty, na ktorú sa tešíme po dlhej zasneženej zime.

Nová vôňa Sorbetto Rosso

Sorbetto Rosso je parfum, ktorý v súčasnosti zostáva veľmi tajomný. V skutočnosti bolo odhalených veľmi málo prvkov, ktoré tvoria jeho receptúru. Vieme len, že jeho hlavnou zložkou bude melón. Koniec koncov, existuje iné charakteristickejšie ovocie pre leto ako toto? Zrejme nie.  Melón, plný sladkej šťavnatej dužiny. Keďže ide o surovinu zloženú z 90% vody, nie je možné priamo odobrať vôňu.  Vôňa vodného melóna, preto vznikla podľa dohľadom laboratória, ktoré sa zaručilo, že si vôňa zachová svoj prírodný charakter. Slanosť kompozície dopĺňa tón morskej vody. Je preto prirodzené, že pri týchto zložkách sa vám vybaví ako ležíte na pláži pri mori, pokožku vám hladká morská voda a rozmaznávate sa kúskom sladkého a osviežujúceho melóna.

Flakón sa prezentuje v elegantnom tóne modrej a ružovej a kúsok melónu na povrchu evokuje vôňu ukrytú vo vnútri.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...