Úvod / Články / Články o parfumoch / Estee Lauder Modern Muse le Rouge
Tlačiť

Estee Lauder Modern Muse le Rouge

Nový spôsob ako si zamilovať vôňu Modern Muse Le Rouge

Estee Lauder Modern Muse le Rouge

Estée Lauder predstavuje nový romantický aspekt modernej ženskosti - Modern Muse Eau de Rouge, jemnú vôňu inšpirovanú koketnou stranou vône Modern Muse. Žena Eau de Rouge má pokojný, mladistvý postoj, napriek tomu je neustále rafinovane sexi.

"Eau de Rouge Muse je v srdci mladá," hovorí Karyn Khoury, Senior Vice President, Corporate Fragrance Development Worldwide, The Estée Lauder. "Beznádejná romantická duša pripravená využiť príležitosť, kedykoľvek sa objavia. Verí vo vášeň a kúzlo prvého bozku. Červená farba je jej charakteristickým rysom -  jemný odtieň červenej - nový odtieň jej ženského šatníka. Je veselá a koketná, sebavedomá a  rafinovaná - inšpiráciou pre iných.

Kvetinová ružová vôňa, Modern Muse Eau de Rouge vychádza z Le Rouge - čistoty jarného bozku, kúzlo nesmelého flirtu. Zrelý ružový akord z Le Rouge je východiskovým bodom pre túto temperamentnú vôňu, zabalenú do priehľadného oroseného ružového akordu, ktorý sa pohybuje od dramaticky bohatej vône, po živú jarnú sviežosť, ktorá zachytáva Eau de Rouge Muse. Inovatívna vôňa so štruktúrou dvojitého dojmu umožňuje ženám zažiť vôňu prostredníctvom dvoch kontrastných akordov:

- svieži ružový tón  vôňa tento aspekt zachytáva v dynamickej a ženskej stránke vône  Eau de Rouge zosilnenou o šťavnatosť, čerstvé kvety a energickosť. Prepychová zmyselnosť ruže a krehkých okvetných lístkov lístkov iskrí so sviežimi zelenými tónmi a púčikmi z červených ríbezlí, je zakončená ostrosťou, ružovým korením a nespútanými malinami.

- drevitý tón je zmyselným pokušením a nepopierateľnou prítomnosťou a  je vyjadrený cez návykovú kombináciu jemného jazmínu a magnólie zvýraznené o vetiver a čisté drevo. Drevitosť  kontrastujúe s tónmi vanilky a ibišteka.

Element túžby a rozmarné ružové odtiene tvoria dohromady nový vzhľad flakónu vône Modern Muse Eau de Rouge. Silná, vysoká, luxusný sklenený flakón s mäkkými zaoblenými stranami a hravým odtieňom ružovej, pripomínajúce farbu šťavy.

Zloženie:
Hlava: červené ríbezle, malina, ružové korenie, šafrán
Srdce: bulharská ruža, májová ruža, jazmín, magnólia
Základ: pačuli, vetiver, semiačka ambrette

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...