Úvod / Články / Články o parfumoch / Ferrari Man in Red
Tlačiť

Ferrari Man in Red

Charizmatická a elegantná vôňa.

Ferrari Man in Red

Ferrari Man in Red výrazná a intenzívna vôňa, ktorá stelesňuje unikátne pocity sveta Ferrari. Charizmatická a elegantná, táto vôňa je perfektným voňavým vyjadrením muža, ktorý žije svoj život v rýchlom prúde. Nového typu muža, na ktorom badať intenzitu prežívania vlastného života. Milovníka vzrušenia so srdcom zo zlata.

Flakón je súčasne moderný a mužný. Má eleganciu a štýl, ktoré sú podpisom značky. Žiarivé krivky sú poctou kapoty futuristického super auta LaFerrari a perfektne padnú do dlane muža. Sofistikované línie oživuje dvojitá vrstva laku ohromujúcej červenej farby, symbolizujúcej legendárnu červenú Rosso Corsa farbu.
Flakón zvýrazňuje luxusne lesklý, kovový uzáver, pripomienka technologickej dokonalosti Ferrari a pečať v podobe klasického loga značky spolu so strieborným názvom vône v spodnej časti. Finálnym doplnkom je nezameniteľný strieborný kôň vyrytý do skla, ďalší symbol kapoty LaFerrari.
Vonkajšie balenie odráža elegantný červený flakón, logo a koňa Ferrari v striebornej farbe. Úzke krivky evokujú dizajn legendárneho modelu LaFerrari. Strieborný pás vo vrchnej časti je luxusným prvkom vyvolávajúcim túžbu po pánskej novinke.

VÔŇA - očarujúca a mužná.
Ovocno-ambrová fougère kompozícia je intenzívna a príťažlivá ako muž Ferrari. Silná, výrazná a od počiatku charizmatická, odhaľuje sladké nežné srdce a príznačný podpis, ktorý sa vám vryje do pamäti.

Zmysly v okamihu nabudí svieži bergamot, ktorého ostrosť doplňujú lahodné akcenty červeného jablka a vzrušujúce, korenisté tóny kardamómu. Vitálny svieži úvod prechádza do ovocno-kvetinového srdca, kde svoj charakter odhaľujú zmyselne sladké tóny zlatej slivky, rafinovaný kvet pomarančovníka a unikátna levanduľa. Kožený a intenzívne mužný dojem vône vytvára základ zostavený z hrejivého cédru, návykových fazuliek tonky a živice.

Unikátna vôňa si zaslúži pôsobivý vizuál ,nuž a kto by nás mohol preniesť lepšie do sveta Ferrari než taliansky reklamný riaditeľ značky Federico Brugia. Známy svojimi výnimočnými dielami, Federico ponúka neuveriteľne príťažlivý príbeh vône MAN IN RED: séria zábleskov spomienok na príbehy jednotlivých jaziev na pokožke nás vtrhne priamo do intenzívneho života nového typu muža Ferrari.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...