Úvod / Články / Články o parfumoch / Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette
Tlačiť

Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette

Nová iskrivá vôňa inšpirovaná samotným srdcom prírody.

Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette

Giorgio Armani uvádza novú iskrivú vôňu Acqua di Gioia Eau de Toilette, ktorá je inšpirovaná samotným srdcom prírody. Voda, vzduch, slnko - zdroje nekonečnej mladosti a šťastia. Transformácia dokonalej harmónie pôvodnej vône, skrz zmyselnú cestu smerom ku svetlu.

Acqua di Gioia Eau de Toilette znamená príliv čírej energie. Stelesňuje sýtu a zmyselnú ženu, ktorá čerpá sily z hlbín prírody. Zdobí ju pokojná krása, napriek tomu ožíva radosťou a možnosťami voľby. Predzvesťou jej znovuzrodenie je blížiaca sa jar, ktorá jej dopĺňa sily. Žije v dokonalom súlade, zvádza ju sviežosť vzduchu, poláskanie živých lúčov svetla aj ľúbezná radosť tryskajúca z rastlín v plnom kvete.

Vôňa

Acqua di Gioia je esencia radosti. Je oslavou ženy a prírody vo fascinujúcom úniku cez rozľahlú krajinu až k nekonečnému moru. Harmónia zmyselných emócií odhalená v prekvapivých odleskoch charakteristického akordu vodného jazmínu.

Zelenšia a jemnejšia Acqua di Gioia Eau de Toilette pripomína nové začiatky. Pocit sviežosti je ešte umocnený pivonkovým tónom. Pivonka je typicky jarnou rastlinou. Počas niekoľkých krátkych týždňov sa honosí krásnym kvetenstvom, ktoré sa vyníma hrdými nežnými okvetnými plátkami a šíri do okolia nezameniteľnú vôňu. Jej krása je krehká a napriek tomu očarujúca aj neskonale ženská.

Vrchné tóny iskria pikantnými tónmi citróna, púčikmi čiernych ríbezlí, ktoré sa objavujú skoro z jari, čistou krehkou arómou hrušky a akordom fialkového lístka.

Svieže, ladné a žiarivé srdce je tvorené dvojicou jemných protikladov. Hebké pohladenie okvetných lístkov pivonky obklopuje čistotu dvoch jazmínov: Krištáľovo čistého vodného jazmínu a absolue zo zmyselného arabského jazmínu. Táto kompozícia navodzuje dojem krehkej a jemnej priesvitnosti.

Vôňa odkrýva svoje tajomstvá vrstvu za vrstvou. Prechádza do dlhotrvajúceho zemitého základu cédrového dreva a lahodného kašmeranu. Základ je zľahka dosladený štipkou trstinového cukru, ktorý zmesi pridáva návykový šarm.

Flakón

Fľaštička Acqua di Gioia Eau de Toilette odkazuje k neustále sa meniacej prírode: Pôsobenie piesku na črepinu skla, ktoré je na dne mora vyhladené do podoby priesvitného obliaka. Ten potom čírou náhodou vyvrhnú vlny na slnkom zaliatu pláž. Jeho prírodné ženské línie odrážajú a lámu slnečné lúče, matný povrch sa doslova chveje vnútorným svetlom. Len drobná kvapôčka vody sa blyští v jeho ľadovo zelených hlbinách. Zelených a nežných ako prvé jarné lístky.

Uvedenie vône: jar 2014.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...