Úvod / Články / Články o parfumoch / Giorgio Armani Si
Tlačiť

Giorgio Armani Si

Neodolateľná zmes šarmu, sily a nezávislosti duše.

Giorgio Armani Si

Žena GIORGIO ARMANI

Jej pokojná prítomnosť o sebe dá sama vedieť. Je absolútne ženská. Žiarivá, charizmatická a rafinovaná … Je stelesnením elegantného talianskeho štýlu, je pôsobivá a ušľachtilá. Jej prirodzená elegancia a módny šarm pôsobí ako magnet.

Spočiatku je vôňa jemná, tajomstvo sa snúbi s emóciami. Ale potom na ňu človek nemôže prestať myslieť.

Taká je žena Giorgio Armani.

Žena SI

Nenájdete na nej nič tuctového … Prísľub, náklonnosť k bezstarostnosti, sila i neha, zmyselnosť v elegancii, jej túžba po živote v úplnej slobode.

To, čím je, potvrdzuje prostredníctvom detailov. Pripomína dualitu čiernej a telovej farby, zostala na polceste medzi tým, čo je, a tým, čo sa len zdá byť. Zahŕňa hĺbku aj ľahkomyseľnosť.

Žena Si je slobodná a dokáže dať najavo svoju víziu sveta. Predstavuje pokojnú silu ženskosti i odvahy, odvahy povedať Si! a s nadšením sa k tomu prihlásiť.

Vôňa

Nová a originálna emócia

Šik, zmyselná, intenzívna a občas jemná. Si je novodobá cyprusová vôňa, ktorá dlho vydrží na pleti a ktorá očarí zmysly.

Čuchový rukopis je rytmický, ušľachtilý a jedinečný. Skloňuje sa v kombinácii troch akordov: Nektár z čiernych ríbezlí, moderného novodobého chyprového akordu a pižmového akordu prírodného dreva.

Čierne ríbezle, ktoré prechádzajú špecifickou extrakciou, si čoby zakázané ovocie ponecháva svoj šťavnatý charakter čierneho plodu. Táto nápaditá zmes v podobe omamného nektáru, odhaľuje všetku svoju ženskosť a vášeň … Silu černe.

Nový ríbezľový nektár je obohatený o dva druhy opojnej a zmyselnej vanilky. Raz je absolue s prirodzenými animálnymi aspektmi, tou druhou je potom esencia vanilkovej, ktorá je návykový omamná.

Májová ruža, povzbudená tónmi frézie, sa mieša s maximálnou eleganciou, aby nechala rozvoňať slabý dotyk pačuli.

Pižmový akord prírodného dreva, intenzívny orcanox, odhaľuje zmyselnú hrejivú vôňu a podčiarkuje parfum výnimočnou jemnosťou.

Flakón

Základňa je kombinovaná a jednoduchá zároveň, nie je ani zaoblená ani vyslovene hranatá. Priťahuje pozornosť k svojim vycibreným tvarom a uzáveru, ktorý hovorí mnohonásobnou inšpiráciou. Sprvu hlbokou čiernou farbou viečka, vzápätí jedinečným povrchom, pripomínajúcim bakelit. Jeho nekonvenčný a čistý tvar sa podobá výtvoru zo sveta haute couture.

Fľaštička Si sa pohráva s mužským aj ženským odrazom a znázorňuje dualitu medzi silou a ľahkosťou. Priesvitnosť, hustá čerň aj ružová telová, sa tu spája v dokonalej harmónii.

Dva zlaté krúžky v spodnej časti uzáveru aj flakónu pečatia moc kontrolovanej ženskosti.

Uvedenie: jeseň 2013

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...