Úvod / Články / Články o parfumoch / Giorgio Armani Si Nacre
Tlačiť

Giorgio Armani Si Nacre

Limitovaná edícia talianskej klasiky ...

Giorgio Armani Si Nacre

Táto vôňa je nenásytná, chypré a kondenzuje sa v nej šikovnosť a zároveň zdokonaľovanie. Okamžite vyvolala nadšenie a radí sa medzi najpredávanejšie. Akoby zdôrazňovala nádheru ženskosti.  Armani sa tentokrát rozhodol pripomenúť svoj parfum v novej Pearly Limited Edition.

Nezmeniteľná vôňa Armani Si
Od svojho vzniku si parfum Si od Giorgio Armani prešiel mnohými metamorfózami. V skutočnosti sa považuje za jednu z najväčších esencií talianskeho označenia, a táto skutočnosť je pre Armaniho veľkou poctou a dôvodom prečo ho znova vyhľadávame. A tak Armani odhalil tajomstvo Si v niekoľkých podobách - Si Intense, Eau de Toilette, Si Rose Signature alebo Si Si Le Parfum. Vďaka tomu mohla táto talianska značka zmeniť svoju vizuálnu podobu. Vôňa zostala nezmenená, ešte vždy chypreé a gurmánska, tak ako ju priniesla  Christine Nagel v roku 2013. Táto šik esencia sa otvára hryzkajúcou sviežosťou čiernych ríbezlí. Avšak jednotlivé ingrediencie sú napriek tomu zmäkčené jemnejšou vanilkou. Srdce Si Limited Edition Pearl je pritom ženskejšie než kedykoľvek predtým. Spája dve slávne parfumérske ingrediencie: „May Rose“ a frézie. Tieto kvetinové tóny vibrujú pri kontakte s elegantným pačuli. Celá vôňa je dokonale dávkovaná a štruktúra tohto parfumu je úplne okuzľujúca. V neposlednom rade, Pearl, limitovaná edícia od Giorgio Armani končí jantárovou, tajomnou a drevitou základňou, ktorej zmyselnosť je ešte viac posilnená prítomnosťou pižma.

Nový perličkový flakón Armani Si Limited Edition
Ak vás Giorgio Armani nechce prekvapiť vôňou, určite vás okúzli novým flakónom. Je z určitej časti trochu metamorfovaný. Zostáva verný štýlu Armani a rešpektuje architektonickú a zdokonalenú siluetu svojich predchodcov. Odhaľuje prirodzenú a autentickú eleganciu v dokonalej harmónii s obrazom, ktorý robíme u žien Armani. Jeho sedlo nie je ani naozaj štvorcové, ani naozaj kruhové. Vytvára akýsi veľmi elegantný obdĺžnik a stúpajúc smerom k oblohe zúženým obrysom. Jeho veľmi geometrický tvar je v opozícii s viac fantazijnou "kapucňou". Aj farby zvolené spoločnosťou Armani tvoria silný kontrast. Tentoraz je edícia Pearl osvetlená v základni ružovou, ktorá sa leskne do viacerých perličkových odrazov. Ozdobená pozlátenými lístkami, táto nová esencia žiari tisíckami plamienkov a stáva sa neodolateľnou. Limitovaná edícia uchováva tvar pôdoného uzáveru, ktorý je totožný s predchodcami a tak sa radí do skupiny Si bez mihnutia oka.

Správa je viac než jasná:

"Ak ide o zmenu, ak je to voľba, tak som to ja".

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...