Úvod / Články / Články o líčení / Gosh Foundation Drops
Tlačiť

Gosh Foundation Drops

MOJA TVÁR je môj príbeh,

MOJE IHRISKO ŽIVOTA

Gosh Foundation Drops

Vyjadrite sa s novým make-upom #FOUNDATIONDROPS

Má unikátnu, výnimočne ľahkú konzistenciu bez obsahu vody. Pre nový, nahý a prirodzene bezchybný vzhľad – bez efektu masky!
Len pár vzácnych kvapiek z luxusnej pipety poskytne pleti prirodzené a bezchybné stredné krytie. Hladko sa kĺže po pleti, či už si ho nanášate štetcom, alebo končekmi prstov.
Ženy odjakživa túžia po bezchybnej pleti – bez ohľadu na aktuálny trend intenzívneho krytia, alebo skôr prirodzeného vzhľadu, ako to bolo v prípade BB, CC a EE krémov. Do popredia sa dostali produkty, ktoré postavili most medzi pleťovou starostlivosťou a make-upom: takmer všetky v sebe zahŕňajú blahodarné zložky pre pleť.
GOSH Copenhagen teraz prichádza s novou generáciou make-upu, zameranou ešte viac na prirodzený, nahý a bezchybný vzhľad spojený s pocitom ľahkosti. Pravdaže s doplnením účinných látok, akými sú argánový olej a zložka Antiderm poskytujúca pleti upokojenie, hydratáciu, ochranu aj protizápalový efekt.
Priehľadná pipeta uvoľňuje vzácny make-up po kvapkách a umožňuje jeho ľahké vstrebanie, v perfektnom súlade so súčasným trendom pocitu ľahkosti a dýchania pleti.
 


ZO ZÁKULISIA KAMPANE


Kampaň My Face My Playground (Moja tvár, moje ihrisko) čerpá svoju inšpiráciu v postojoch, správaní a vynaliezavosti „generácie tisícročia“. Túto generáciu tvorí približne 75 miliónov ľudí narodených v rokoch 1977 - 1998. Silní individualisti preukazujúci veľkú dávku sebavedomia a potrebu osláviť vlastnú diverzitu a vynaliezavosť. Títo ľudia vnímavo reagujú na nové idey, neboja sa prepisovať určené pravidlá a útočia na život s realistickým, sebavedomým a trúfalým životným štýlom.

ZLOŽENIE
Velvesil DM silikón je patentovaná multifunkčná sieť silikónových kopolymérov rozpustených v dimetikone. Obsahuje 17% kopolymérov a má riediaci účinok, ktorý uľahčuje nanášanie make-upu, pričom zanecháva pleť s hodvábnym pocitom na výnimočne dlhý čas.
Antiderm je prírodná, protizápalová a zjemňujúca zložka, ktorú tvorí kopálová živica (zo stromu Copaifera Officinalis) a olivový olej. Široké využitie a účinnosť zložky sú dlhodobo potvrdzované.
Antiderm pôsobí zjemňujúco a ochranne, pričom výrazne upokojuje pleť zmierňovaním zápalových procesov. Preto je ideálny aj pre pleť s nízkym obsahom lipidov a pleť náchylnú na podráždenie. Antiderm redukuje svrbenie a začervenanie, pričom podporuje proces hojenia a pružnosť pleti. Je účinný ako prevencia predčasného starnutia, aj ako prostriedok na zníženie podielu lipidov po estetických zákrokoch. Je to jedna zo zložiek odporúčaná aj pri problémoch dermatitídy, soboreickej dermatitídy a atopickom ekzéme.
Cosphaderm® MultiMEG je 100% prírodný derivát s antimikrobiálnym, antioxidačným, protidráždivým a akné redukujúcim účinkom.
Argánový olej z jadier argánového stromu z Maroka. Je bohatým zdrojom vitamínu E, prírodných antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín, karotenoidov, sterolov, polyfenolov a nenasýtených Omega 3 a Omega 9 mastných kyselín.
Argánový olej sa najčastejšie používa na hydratáciu a zvláčnenie pleti. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E a mastných kyselín je ideálnou zložkou pre prirodzenú podporu štruktúry pleti. Nie je mastný, nedráždi pleť a rýchlo preniká do pleti, preto je dokonalým prírodným zvlhčovačom.

HLAVNÉ VÝHODY
• Upokojuje a hydratuje
• Stredné krytie
• Bezchybný hodvábny efekt
• Obohatený o argánový olej a Antiderm
• Chráni a pôsobí protizápalovo
• SPF 10

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...