Gucci Bamboo

Ukrýva svet modernej ženy viacerých tvári.

Gucci Bamboo

Silný a pôsobivý, jeden z najrozpoznateľnejších dizajnových podpisov Gucci, definuje mnohotvárnosť súčasnej ženy Gucci. Bambus rozkvitá v extrémnych podmienkach. Dokáže odolať sile hurikánu, jeho prirodzená sila je porovnávaná s oceľou. Úzky a elegantný, bambus sa vyníma nad ostatnou vegetáciou. Moderná žena Gucci zdieľa jeho vlastnosti. Silu a sebavedomie vyvažuje vrodenou ženskosťou a rozvahou. Je zmyselná, no mocná a dominantná. Ohýba sa, no nezlomí. Ako bambus, je plná vitality, je prispôsobivá a životným zmenám čelí s ľahkosťou. Vyznačuje sa nenapodobiteľnou ženskou silou, je príťažlivým spojením mnohých stránok.

Jemná, a súčasne intenzívna, zmyslová kompozícia Gucci Bamboo čerpá inšpiráciu v harmonickej dvojtvárnosti ženy Gucci. Prirodzené a zvučné ingrediencie skladajú očarujúci voňavý príbeh. Drevité a hrejivé tóny pulzujú v srdci i základe. Akordy hlbokého santalu, výraznej vanilky z Tahiti a unikátnej sivej ambry vytvárajú dodatočný kontrast s vrodenou ženskosťou exotických kvetinových tónov jemnej ľalie Casablanca, ženského kvetu pomarančovníka a delikátneho ylang ylangu.

Splývaním delikátneho jemnocitu s výraznými líniami pôsobí flakón ako zmyselné vizuálne vyjadrenie. Jedinečný flakón odhaľuje inšpiráciu a slávny dizajnový podpis vône. Výrazne rezané okraje skleneného flakónu v štýle art deco diamantu dopĺňa ženský, tvarovaný uzáver a svetloružová tekutina vnútri flakónu. Grafické prvky sú metaforou mnohotvárnosti ženy Gucci. Úzky uzáver odhaľuje nezameniteľné kontúry bambusu v lesklom striebornom prevedení. Vonkajšie balenie využíva farby flakónu. Jagavé strieborné „G“ v bambusovej forme tvorí jedinečný lem krabičky v hladkom kontraste s jej jemne ružovým odtieňom.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...