Úvod / Články / Články o parfumoch / Gucci Perfume Collection 2016
Tlačiť

Gucci Perfume Collection 2016

So všetkým čo nás posledných mesiacoch roku 2016 sprevádzalo, nedá sa nespomenúť aj na nové vône, ktoré pre nás vytvárali v módnom dome Gucci. Keď ste si už oddýchli od nákupov počas Black Friday aj Cyber Monday a ušli sa vám tie najkrajšie vianočné darčeky počas adventu, zrekapitulujme si čo priniesol rok 2016 v tomto talianskom módnom dome. Veď nie je nič príjemnejšie ako sa večer začítať , keď tmavú mrazivú nočnú oblohu ožiari padajúca hviezda a vy si chcete oddýchnuť od zasnežených kopcov, a bilancovať ...

Gucci Perfume Collection 2016

Gucci Flora Anniversary Edition 2016: moderná a elegantná. Voňavý príbeh unikátne navrhnutý z kvetov, ktoré sú základom klasickej Gucci Flora ako prejav uznania tónom pôvodnej vône a esencie kvetinového vzoru.
Gucci Bamboo Eau de Toilette: sebavedomý charakter Gucci ženy, ktorá je stále v centre diania a módu má v malíčku. Výrazne ženská zmes exotických kvetín a hlbokých drevitých tónov prichádza na zvýraznenie pocitov tejto krásnej dámy.
Gucci Guilty Eau Pour Femme: hodvábne jemná, expresia parfumu pôvodnej verzie Guilty. Gucci Guilty EAU skúma nový pocit namiesto šumivého chladu, prenesením komplikovanejšieho romantického charakteru.
Gucci Guilty Eau Pour Homme: je jemná a ľahká vôňa, prezentuje vôňu klasickej pánskej vône od Gucci.  Gucci Guilty EAU Pour Homme sleduje iný výraz z vlastnej iskrivej kompozície a prináša viac elegantnú, intímnu perspektívu.
Gucci Guilty Platinum Edition Pour Femme a Gucci Guilty Platinom Edition Pour Homme: verné svojim pôvodným formuláciám sú zaodené do flakónov, ktoré na vás dýchajú luxus a bohatstvo.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...