Úvod / Články / Články o parfumoch / Gucci Perfume Collection 2016
Tlačiť

Gucci Perfume Collection 2016

So všetkým čo nás posledných mesiacoch roku 2016 sprevádzalo, nedá sa nespomenúť aj na nové vône, ktoré pre nás vytvárali v módnom dome Gucci. Keď ste si už oddýchli od nákupov počas Black Friday aj Cyber Monday a ušli sa vám tie najkrajšie vianočné darčeky počas adventu, zrekapitulujme si čo priniesol rok 2016 v tomto talianskom módnom dome. Veď nie je nič príjemnejšie ako sa večer začítať , keď tmavú mrazivú nočnú oblohu ožiari padajúca hviezda a vy si chcete oddýchnuť od zasnežených kopcov, a bilancovať ...

Gucci Perfume Collection 2016

Gucci Flora Anniversary Edition 2016: moderná a elegantná. Voňavý príbeh unikátne navrhnutý z kvetov, ktoré sú základom klasickej Gucci Flora ako prejav uznania tónom pôvodnej vône a esencie kvetinového vzoru.
Gucci Bamboo Eau de Toilette: sebavedomý charakter Gucci ženy, ktorá je stále v centre diania a módu má v malíčku. Výrazne ženská zmes exotických kvetín a hlbokých drevitých tónov prichádza na zvýraznenie pocitov tejto krásnej dámy.
Gucci Guilty Eau Pour Femme: hodvábne jemná, expresia parfumu pôvodnej verzie Guilty. Gucci Guilty EAU skúma nový pocit namiesto šumivého chladu, prenesením komplikovanejšieho romantického charakteru.
Gucci Guilty Eau Pour Homme: je jemná a ľahká vôňa, prezentuje vôňu klasickej pánskej vône od Gucci.  Gucci Guilty EAU Pour Homme sleduje iný výraz z vlastnej iskrivej kompozície a prináša viac elegantnú, intímnu perspektívu.
Gucci Guilty Platinum Edition Pour Femme a Gucci Guilty Platinom Edition Pour Homme: verné svojim pôvodným formuláciám sú zaodené do flakónov, ktoré na vás dýchajú luxus a bohatstvo.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!