Úvod / Články / Články o líčení / Guerlain a rúž Rouge G
Tlačiť

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Francúzsky módny dom Guerlain pripravil pre nás nový rúž, ktoré obal sa môže pochváliť s dvojitým zrkadlom: Rouge G de Guerlain - to je splnený sen každej milovníčky dekoratívnej kozmetiky. Vyberiete si svoj nový odtieň a puzdro a táto kombinácia bude jedinečná, bude vaša. Počet oditeňov sa zdá byť nekonečný, vyberie si aj žena túžiaca po jemnom a prirodzenom vzhľade pier i milovníčka extravagancie. Striedajte farby, kryty a vytoríte si vlastnú unikátnu zbierku. A ak sa k tomu pridajú limitované edície, vaša zbierka má nekonečne veľa možností.

Tieto výnimočné rúže od Guerlain zanechajú intenzívnu farbu a starostlivosť o pery. Sú obohatené rastlinnými polymérmi a striebornými mikrokryštálmi s reflexnou silou. Táto výnimočná receptúra krásne posilňuje pery a prikrýva ich intenzívnou a sviežou farbou. Jojoba a mangové maslo pomáhajú vyživovať pery a ponúkajú im okamžité a trvalé pohodlie. Kyselina hyalurónová a gugulová živica pomáhajú vyhladzovať a revitalizovať pery.

Pery sú intenzívne zafarbené, dokonale vyhladené, zvlhčené a plné. Vyčaria dokonalé pery! Skutočne výnimočná paleta, ktorá má na výber z 20 farebných odtieňov tak luxusných, tak žiarivých. Rouge G, výber zo štyroch odtieňoch, Rouge G Le Brillant, aby sa obliekol pery do luxusného scintilačného efektu.

Jemná vôňa vanilky neopúšťa svoju nezameniteľnú známku na Rouge G de Guerlain. Iskru prináša citrón, pomarančový súzvuk spolu s bergamotom. Kráľovná kvetov, ruža a iris vyžaruje sladkosť. Vanilka a tonka bôby dávajú Rouge G celú svoju intenzitu.

 

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...