Úvod / Články / Články o líčení / Guerlain a rúž Rouge G
Tlačiť

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Francúzsky módny dom Guerlain pripravil pre nás nový rúž, ktoré obal sa môže pochváliť s dvojitým zrkadlom: Rouge G de Guerlain - to je splnený sen každej milovníčky dekoratívnej kozmetiky. Vyberiete si svoj nový odtieň a puzdro a táto kombinácia bude jedinečná, bude vaša. Počet oditeňov sa zdá byť nekonečný, vyberie si aj žena túžiaca po jemnom a prirodzenom vzhľade pier i milovníčka extravagancie. Striedajte farby, kryty a vytoríte si vlastnú unikátnu zbierku. A ak sa k tomu pridajú limitované edície, vaša zbierka má nekonečne veľa možností.

Tieto výnimočné rúže od Guerlain zanechajú intenzívnu farbu a starostlivosť o pery. Sú obohatené rastlinnými polymérmi a striebornými mikrokryštálmi s reflexnou silou. Táto výnimočná receptúra krásne posilňuje pery a prikrýva ich intenzívnou a sviežou farbou. Jojoba a mangové maslo pomáhajú vyživovať pery a ponúkajú im okamžité a trvalé pohodlie. Kyselina hyalurónová a gugulová živica pomáhajú vyhladzovať a revitalizovať pery.

Pery sú intenzívne zafarbené, dokonale vyhladené, zvlhčené a plné. Vyčaria dokonalé pery! Skutočne výnimočná paleta, ktorá má na výber z 20 farebných odtieňov tak luxusných, tak žiarivých. Rouge G, výber zo štyroch odtieňoch, Rouge G Le Brillant, aby sa obliekol pery do luxusného scintilačného efektu.

Jemná vôňa vanilky neopúšťa svoju nezameniteľnú známku na Rouge G de Guerlain. Iskru prináša citrón, pomarančový súzvuk spolu s bergamotom. Kráľovná kvetov, ruža a iris vyžaruje sladkosť. Vanilka a tonka bôby dávajú Rouge G celú svoju intenzitu.

 

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!