Úvod / Články / Články o parfumoch / Guess Dare Summer Limited Edition
Tlačiť

Guess Dare Summer Limited Edition

Letné dobrodružstvo v krátkych šortkách

Guess Dare Summer Limited Edition

     Parfumér Bruno Jovanovic sa inšpiroval krásnymi a odvážnymi módnymi ikonami 70-tych rokov ako sú Charlieho anjeli či Bond Girls a vybral tak jedinečnú kombináciu tónov, ktoré zachytávajú odvážneho ducha dievčaťa GUESS.
     Prvá zelená a ovocno-kvetinová vôňa značky GUESS Parfums je pozoruhodná svojou modernosťou. Energickosť vône je daná šťavnatými hornými tónmi osviežujúceho kumquatu, trblietavého kvetu hrušky a sviežeho kvetu limetky. Living Palm Springs Cactus Flower, jasno zelená suchá kvetina pochádzajúca zo západnej Indie, ukotvuje srdce vône jemnými, suchými, drevitými nótami evokujúcimi mladistvého ducha a divoké dobrodružstvo. Srdce vône obsahuje zvodný jazmín a ženskú divokú ružu. Zmyselný záver prináša dlhotrvajúce biele pižmo, céder a Living Key West Coconut Palm, krémová, kvetinovo vodná zelená rastlina pôvodom z južnej Floridy, ktorá vnáša do vône žiarivé svetlo.
     Za návrhom flakónu stojí Lance McGregor, vôňa je prezentovaná v ženskom ružovom flakóne vystavujúce svoje zvodné krvinky kopírujúce dievčiny GUESS. Strany jemného flakónu sú zdobené ostrými fazetami symbolizujúcimi zvodný rozpor medzi dievčenskou jemnosťou a jej drsnosťou. Sexy ružovo-zlatá retiazka s logom GUESS je obtočená okolo hrdla flakónu a na vrchole viečka z ružového zlata je zobrazený ikonický trojuholník GUESS. Džínsovina, ktorá je stále nosnou pre značku GUESS, je viditeľná na balení vo farbe vyblednutej džínsoviny s ružovo-zlatými cvočkami, ktoré zosobňujú ducha značky a poskytujú rozpoznateľný vzhľad GUESS. Kontrast medzi zmyselnosťou luxusného flakónu a sexy odratou džínsovinou je na balení nezameniteľný.
     Moderné dievčatá majú svoju partiu a dievča GUESS je ich líderkou. Je mladá, odvážna a vie, že život je potrebné žiť nápadne a zdieľať ho s priateľmi. Nesleduje trendy, ale sama ich vytvára. Reklamnú kampaň GUESS Dare nafotil a režíroval Yu Tsai, do role tej najodvážnejšej obsadil španielsku modelku Leticia Zuloaga, ktorá je oblečená v ikonických šortkách GUESS. Spolu so svojimi priateľkami je pripravená predstaviť sa mestu, vykračovať si ulicou pod palmami a čeliť mnohým pohľadom. V reklamnej kampani nastrieka svoju vôňu na šatku a podá ju okoloidúcemu motorkárovi a zanechá ju tak ako svoje memento.

     Limitovaná edícia GUESS Dare je k dispozícií ako 30 ml a 50 ml toaletná voda.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...