Úvod / Články / Články o parfumoch / Hugo Boss The Scent Intese & The Scent Intense for Her
Tlačiť

Hugo Boss The Scent Intese & The Scent Intense for Her

Nová kapitola príbehu o zvádzaní ...

Hugo Boss The Scent Intese & The Scent Intense for Her

HUGO BOSS posúva silnú hru zvádzania na ďalšiu úroveň s uvedením nových pokušení v intenzívnom zložení. BOSS THE SCENT INTENSE: dve nové, intenzívne zvodné vonné kompozície pre neho i pre ňu.

Vychádzajúc z úspechu, ktoré dosiahli vône BOSS SCENT a BOSS SCENT FOR HER predstavuje ďalšiu kapitolu príbehu o zvádzaní, kde intenzívna sila vône odhaľuje BOSS muža a ženu, pretože ich zmysly sú nabudené a sú v plnej sile.

Čím bližšie sa dostanete, tým skôr odhalíte neuveriteľnú silu "SCENT INTENSE".  Protagonisti sú  intímne prepojení, cítia vôňu, vnímajú ju nielen senzoricky, ale aj vizuálne.

Ich oči sa spoja, cesta zvádzania práve začala. Preskenujú terén a zahliadne ju. Aj ona jeho. Pozorne sa vnímajú, svet okolo sa utiahne do pozadia a vybledne. Magneticky ich to ťahá k sebe.

Sú blízko, vzrušenie zo vzájomnej prítomnosti je elektruzijúce. Pritiahne sa k nej, počká až kým nepocíti jej teplo. Zašepká. Rozpávajú sa. Ich vzájomná výmena sa nesie vo veselom tóne, ich hlasy znejú harmonicky.

Čím bližšie sa dostanú, tým viac sa zaujmú. Zrazu sa túžba zachytí, pretože sú vyvolané opojnou silou BOSS THE SCENT INTENSE. Vdychuje jej vôňu, ako ona robí to isté s jeho, vzbudzujúc svoju vášeň navzájom. Tak ako sa ich zmysly prelínajú, obaja protagonisti dovolia intenzite Boss the Scent Intese prestúpiť nimi.

Britský herec Theo James a nemecká modelka Anna Ewers si zopakovali svoje úlohy pri stvárení muža a ženy BOSS, ktorá je silnejšia a prináša opojnú silu.

Vône

HUGO BOSS The Scent Intense zaujme intenzívnym zázvorom a orientálnym kardamónom. V srdci vynikajú tóny exotického ovocia manika zosilnené pre maximálny efekt. Bohatstvo kože je spletené s vanilkou a v základe tak vytvárajú magickú silu.
HUGO BOSS The Scent for Her Intense prenecháva vládu medovej broskyni, ktorá sa spája s opojnými osmantusovým kvetom. Vzrušujúce afrodiziakum v základe, tmavé praždené kakao posiluje túto lákavú kompozíciu a nóty vanilky je obohacujú o elegantné tóny.

Prostredníctvom vyššej koncentrácie ingrediencie v nových parfumovaných vôňach, vytvárajú vonné kompozíciey neodolateľnú príťažlivosť medzi mužom a ženou BOSS a vstupujú do zmyslového sveta, kde zanechávajú trvalú stopu v sérii hry.

 

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...