Úvod / Články / Články o parfumoch / Jean Paul Gaultier Classique Wonderwoman
Tlačiť

Jean Paul Gaultier Classique Wonderwoman

Pamätáte si, že sa v roku 2016 Jean-Paul Gaultier rozhodol uctiť svoj najslávnejší pin-up flakón Le Classique a potlačil ho Betty Boop? Potešila milovníkov parfumov, ale i zberateľov. Tentoraz sa menia okolnosti a v novom roku prichádza nová hrdinka v kostýme. Uvítajte atraktívnu Wonderwoman, sladšia a chutnejšia ako kedykoľvek predtým.

Jean Paul Gaultier Classique Wonderwoman

Wonderwoman je hrdinka, ktorá sa po prvýkrát narodila v americkom kreslenom seriáli vytvorenom Williamom Moulton Marstonom, známejším ako Charles Moulton v roku 1941. Je obdarovaná mnohými nadprirodzenými schopnosťami. Veľmi rýchlo sa stala obľúbenou a dlho bola osamotenou hrdinkou. Doposiaľ sa nikto neodvážil prezentovať vôňu prostredníctvom Wonderwoman. Jean Paul prekročil túto hranicu a uvádza ju na klasickom flakóne v tvare korzetu. Táto krásna hrdinka je zaodetá vo svojom kostýme, v pozícií, kedy beží na pomoc inej žene v núdzi. Postava je natlačená na flakón jemnej ružovej farby so strieborným korzetom vo svojom trojfarebnom trikote a výrazným logom I LOVE GAULTIER, ktorým sa prezentuje.

Iba návrh Jeana nebude stačiť na to, aby prevrhol vaše srdce. Vtiahne vás do hĺbky gurmánskou vôňou. Jej chuť sa otvára trstinovým cukrom. Táto ženskosť je iskrivá a fascinujúca. Svoju plnú silu ukáže v žiarivom srdci z pomarančových kvetov. Stredomorie tu dáva veľmi slnečný a žiarivý podtón, ktorý vám pripomenie prečo sa máte tešiť na leto. Sirupovitá vanilková báza poteší po solárnej stránke vône. Aj keď je táto vôňa preplnená gurmánskymi nótami, ostáva naplnená sviežosťou.

Zloženie:
Hlava: trstinový cukor
Srdce: pomarančové kvety
Základ: vanilka

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...