Úvod / Články / Články o parfumoch / Jean Paul Gaultier Le Male Boule a Neige
Tlačiť

Jean Paul Gaultier Le Male Boule a Neige

Vianočná limitovaná edícia "námorníka" od J. P. Gaultiera ...

Jean Paul Gaultier Le Male Boule a Neige

Vôňa Le Male Boule a Neige od Jean Paul Gaultiera bola predstavená v tomto roku a bude vianočným prekvapením pre fanúšikov tejto vône. Táto orientálna fougeré vôňa dostáva tento nový šať, aby potešila milovníkov citrusov a korenia. Vôňa patrí do tvorby Francisa Kurkdjiana a pod dizajn flakónu sa podpísal J. P. Gaultier.

Jean Paul Gaultier Le Male v zberateľskej snehovej sérii, Le Male Boule a Neige, je odetý do pruhovaného trička námorníka v červenej farbe a toto mužské torzo prináša ducha vianočných sviatkov a v nápadnom snehovom vydaní.

Táto vôňa bola po prvý krát J. P. Gaultierom uvedená na trhu už v roku 1995 a patrí medzi najvyhľadávanejšie pánske vône dodnes. Spojenie prvkov tradície a modernosti  v Le Male neustále prekvapuje a mení svoj dizajn. V súčasnej dobe sa zameriava na koniec roka, oslavu vianočných sviatkov. Táto limitovaná edícia prichádza zahalená do snežnej gule.

Zachytenie vône pôvodného parfume  Le Male od Jean Paula Gaultiera uvádza nová séria snehových guľôčok Le Male Boule a Neige. Otvára sa iskrivou sviežosťou pripomínajúcou mýtne pocity. V zmesi bergamotu a čerstvej mäty s pomarančovými kvetmi sa otvorí  legenda doplnená levanduľou, ktorá v priebehu rokov pridáva svoju nostalgickú klasickú mužnosť. Spojenie artemisie a voňavého korenia prináša vírenie a uvedenie záveru vône spočívajúcom na cédrovom dreve, tonka bôboch a pižme.

Tajomstvo a fascinácia snehovými guľôčkami púta našu pozornosť a prináša spomienky na detstvo a zároveň inštinktívne prebúdza emócie a spomienky na šťastné momenty. Slávne torzo Le Male v snehovej fľaši, dizajn zdobený červeným dotykom spojeným s vianočným duchom. Koniec roka sa pomaly blíži a pretrepaním sa rozprúdi čarovná scenéria snehových vločiek, ktoré jemne poprášia Le Male námorníka.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...