Úvod / Články / Články o parfumoch / Jean-Paul Gaultier Le Male Superman
Tlačiť

Jean-Paul Gaultier Le Male Superman

Jean Paul Gaultier sa rozhodol vrátiť k svojej kultovej vôni. Tentokrát ju obdaril veľmocou a postava prijíma kostým Supermana. Tak ako, ste pripravený zachrániť svet?

Jean-Paul Gaultier Le Male Superman

JP Gaultier zvolil hrdinu Supermana, ktorým sublimuje svoj parfum LE MALE, to je jednoducho preto, že stelesňuje obraz absolútnej moci. Je v ňom všetko: sila, zvodnosť i láskavosť. Táto kvalifikácia ho činí neodolateľným. Naviac vás táto vôňa posunie do sveta nebojácnych a mocných. Je moderná a zároveň v príjemnom retro vzhľade.

Superman sa pravidelne objavuje a inšpiruje už od roku 1933. Za svoju existenciu vďačí americkému spisovateľovi Jerrymu Siegelovi a kanadskému umelcovi Joeovi Shusterovi. Symbol znaku sa stal kultovou záležitosťou a jeho kostým je všeobecne známy – modrý trikot,  červený plášť a topánky a znak v tvare S na hrudi. To je presne to čo nájdete na flakóne, ktorý má formu mužského trupu.
Podtón flakónu je prezentovaný v miernom modrom tóne, na ktorom je vyobrazený Superman vo svojej vystihujúcej pozícií – letiaci na pomoc, muž žene, s pravou rukou v pred.

Okrem toho tento muž,  zbožňovaný generáciami, má aj novú ikonu, ktorú obdivuje – samotného Jean-Paula Gaultiera. Neváha sa tým pochváliť a logo "I LOVE Gaultier" zdobí prednú stranu flakónu. Všetko je tak neočakávané a nadčasové, rovnako pre milovníkov parfumov ako aj komiksov.

Vôňa vás zaplaví bezkonkurenčnou silou zvádzania. Je tvorená jasným a živým duom mäty a neroli. Potom sa táto hora svalov pretransformuje do mäkkého srdca, kde umne kombinuje aromatickú vôňu šalvie a nežnosť tonka bôbov. „Buck“ Superman nakoniec končí neodolateľné zvádzanie vanilkou a santalovým drevom.

Zloženie:
Hlava: mäta, neroli
Srdce: šalvia, tonka bôby
Základ: vanilka, santal

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!