Úvod / Články / Články o parfumoch / Jean-Paul Gaultier Le Male Superman
Tlačiť

Jean-Paul Gaultier Le Male Superman

Jean Paul Gaultier sa rozhodol vrátiť k svojej kultovej vôni. Tentokrát ju obdaril veľmocou a postava prijíma kostým Supermana. Tak ako, ste pripravený zachrániť svet?

Jean-Paul Gaultier Le Male Superman

JP Gaultier zvolil hrdinu Supermana, ktorým sublimuje svoj parfum LE MALE, to je jednoducho preto, že stelesňuje obraz absolútnej moci. Je v ňom všetko: sila, zvodnosť i láskavosť. Táto kvalifikácia ho činí neodolateľným. Naviac vás táto vôňa posunie do sveta nebojácnych a mocných. Je moderná a zároveň v príjemnom retro vzhľade.

Superman sa pravidelne objavuje a inšpiruje už od roku 1933. Za svoju existenciu vďačí americkému spisovateľovi Jerrymu Siegelovi a kanadskému umelcovi Joeovi Shusterovi. Symbol znaku sa stal kultovou záležitosťou a jeho kostým je všeobecne známy – modrý trikot,  červený plášť a topánky a znak v tvare S na hrudi. To je presne to čo nájdete na flakóne, ktorý má formu mužského trupu.
Podtón flakónu je prezentovaný v miernom modrom tóne, na ktorom je vyobrazený Superman vo svojej vystihujúcej pozícií – letiaci na pomoc, muž žene, s pravou rukou v pred.

Okrem toho tento muž,  zbožňovaný generáciami, má aj novú ikonu, ktorú obdivuje – samotného Jean-Paula Gaultiera. Neváha sa tým pochváliť a logo "I LOVE Gaultier" zdobí prednú stranu flakónu. Všetko je tak neočakávané a nadčasové, rovnako pre milovníkov parfumov ako aj komiksov.

Vôňa vás zaplaví bezkonkurenčnou silou zvádzania. Je tvorená jasným a živým duom mäty a neroli. Potom sa táto hora svalov pretransformuje do mäkkého srdca, kde umne kombinuje aromatickú vôňu šalvie a nežnosť tonka bôbov. „Buck“ Superman nakoniec končí neodolateľné zvádzanie vanilkou a santalovým drevom.

Zloženie:
Hlava: mäta, neroli
Srdce: šalvia, tonka bôby
Základ: vanilka, santal

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...