Úvod / Články / Články o parfumoch / Jimmy Choo Eau de Parfum
Tlačiť

Jimmy Choo Eau de Parfum

Silná, intenzívna, krásna, príťažlivá a očarujúca...

Jimmy Choo Eau de Parfum

Jimmy Choo uvádza svoju prvú vôňu. Predstavte si ženskosť, luxus a štýl vo flakóne. Tento debut patrí medzi najdôležitejšie módne doplnky a je neoddeliteľnou súčasťou kompletného skrášlenia ženy v štýle Jimmy Choo.

Pozostáva zo sviežich vrchných tónov, v srdci je orchidea a v základe karamel so zmyselným indonézskym pačuli.

Je to vôňa, ktorá pozostáva v rovnakej miere zo ženskej sily a elegancie.

Evokuje krásu, sebavedomie, túžbu a ušľachtilú ženskosť.

To všetko uzavreté vo vzácnom vybrúsenom flakóne, ktorý sa inšpiroval okázalým štýlom muránskeho skla.

Skrátka vôňa pre ženy so zmyslom pre módu a citom pre luxus.

Jimmy Choo – značka

Jimmy Choo – značka prestížnej obuvi si za svoje pôsobenie získala a podmanila srdcia žien na celom svete vybudovaním komplexnej ponuky luxusných lifestylových doplnkov.

Jimmy Choo vytvoril štýl a eleganciu hodnú dnešných moderných žien. Značka sa stala priekopníkom Hollywoodu, keď ako prvá prišla s lukratívnou ponukou na mieru šitej luxusnej obuvi pre osobnosti nominované na Oskara a slávne hviezdy na prestížne podujatia.

Značka Jimmy Choo je teraz synonymom Oskarových víťazov a najväčších hollywoodskych hviezd. Bola zvečnená na plátne vo filmoch ako Sex v meste alebo Diabol nosí Pradu.

Pre milovníčky jej štýlu teraz značka vytvorila vôňu, ktorá zahaľuje ženu zmyselnosťou. Je súčasná, nadčasová a intenzívna. Odhaľuje pravú osobnosť nositeľky a zachytáva hlavné hodnoty značky Jimmy Choo.

Vône boli vždy súčasťou vízie Jimmy Choo. Ponúkajú priestor pre rozšírenie ponuky doplnkov, zahaľujú ženu do zmyselnosti a približujú jej pravú esenciu značky. Vôňa je súčasťou ženskej identity. Vytvorenie vlastnej vône Jimmy Choo, ktorá vyjadruje auru sily a krásy, je významným úspechom tejto značky.

Vôňa

Parfumovaná voda Jimmy Choo Eau de Parfum vyjadruje auru sily a krásy. Má očarujúci štýl, je odvážna, inteligentná, vyjadruje zmysel pre módu a zábavu. Je to moderná, ovocná a cyprusová vôňa, typická bohatou hrejivou a drevitou hĺbkou. Je to vôňa, ktorá sa inšpiruje modernou ženou – silná, intenzívna, krásna, príťažlivá a očarujúca, má skrytý tajomný nádych a odvážnu zmyselnosť. Žiarivé vrchné tóny poskytujú vôni úvodný príval osvieženia a dodávajú jej pocit trblietavej krásy. V srdci sa nachádzajú tóny exotickej orchidey, ktorá vôni prepožičiava hodvábnu zvodnosť. Uvoľnený základ tvoria tóny sladkého karamelu v spojení s indonézskym pačuli, ktoré na pokožke zanecháva zmyselnú spomienku.

Flakón

Luxusný v štýle Jimmy Choo, ovplyvnený antickými aj modernými prvkami, výnimočný flakón vône Eau de Parfum v jantárovom odtieni sa inšpiruje benátskym muránskym sklom, ktoré samotné pripomína drahokamami posiate topánky na vysokých podpätkoch od Jimmy Choo, známe zo slávnych červených kobercov. Oblý fazetový flakón je rozkošne ženský. Bolo veľmi dôležité vytvoriť krásny a precízny flakón, ktorý by sa stal vytúženým doplnkom žien, takým, aký si budú chcieť navždy ponechať. Flakón spája tradície s moderným dizajnom, ktorý reprezentuje uzáver v podobe čiernej kocky so striebornými hranami.

Neexistuje nič zvodnejšie a exotickejšie ako hadia koža, prepychový materiál, ktorý sa stal synonymom luxusných topánok a módnych doplnkov značky Jimmy Choo. Vzor pripomínajúci kožu pytóna z novej kolekcie Jimmy Choo zdobí vonkajšie balenie vône Eau de Parfum. Prichádza v typickej, staroružovej farbe módneho domu. Skrášľuje ho elegantný monogram značky, ktorý zvádza ženy k odhaleniu vône ukrývajúcej sa vo vnútri.

Kúpte si vôňu Jimmy Choo Eau de Parfum na svetvoni.sk >>

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...