Úvod / Články / Články o parfumoch / Jimmy Choo Eau de Toilette
Tlačiť

Jimmy Choo Eau de Toilette

Výrazná a posilňujúca, ale aj záhadná a ženská...

Jimmy Choo Eau de Toilette

Započúvajte sa do hypnotizujúceho zvuku podpätkov na chodníku. Pomaly prechádza povedľa automobilov, ktorých motory uznanlivo pradú. Pulz sa zrýchľuje. Pohľady smerujú k nej. Vzduch sa nasýtil zmyselnosťou: nová alchýmia tónov krištáľovej ruže a sexy akcentov orchidey, vitality čerstvého zázvoru a hrušky na živom drevitom základe. Zoznámte sa s novou členkou kolekcie vôní Jimmy Choo, príťažlivou Eau de Toilette, žiarivou esenciou, ktorá dodáva originálnemu parfumu Jimmy Choo moderný šmrnc.

Inšpirovaná dynamickými ženami súčasnosti, toaletná voda Jimmy Choo Eau de Toilette je univerzálna, svieža a originálna: moderná vôňa, ktorá vás prenesie zo zasadačky priamo na pláž, do spálne, alebo za hranice všedných dní. Výrazná a posilňujúca, ale aj záhadná a ženská, jednoducho vôňa odrážajúca rozmanité stránky života modernej ženy.

Ako vysvetľuje jej tvorca, parfumér Olivier Polge, „Keď sa povie Jimmy Choo, určite si predstavíte krásnu ženu. Takú, čo je štýlová a sexy, energická a rafinovaná, nezvyčajná a očarujúca. Snažil som sa, aby Eau de Toilette zachovávala podstatu tejto ženy priehľadnejšie, pričom by sa podčiarkla jej oslnivý charakter: hruška rozjasnená zázvorom, orchidea s dotykom ruže a céder vychádzajúci z karamelu dodávajú vôni živú zmyselnosť.

Jimmy Choo Eau de Toilette je pečaťou ženy Jimmy Choo, nezbednej a provokačnej, vyžarujúcej krásu.”

Kto by mohol lepšie zachytiť esenciu tejto ženy ako Jimmy Choo. Táto vôňa je odpoveďou na požiadavky v náročnom životnom štýle a je ako chameleón, perfektne sa prispôsobuje všetkým denným aj večerným aktivitám ženy. Nielenže doplňuje voňavý šatník značky Jimmy Choo, zároveň poskytuje aktívnym ženám súčasného sveta nový spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť, osláviť módu a osviežiť svoj vzhľad novým, vzrušujúcim doplnkom. Je to štýlová, šik vôňa pre ženy, ktoré stoja nohami na zemi.

Flakón

Pre zvýraznenie sviežeho charakteru esencie je vôňa vyjadrená svetloružovou tekutinou, ktorej odtieň je svetlejší od originálnej parfumovanej vody. Vôňa sa zvodne leskne v nádherne navrhnutom, jemne trblietavom flakóne. Sklo flakónu bolo ošetrené tak, aby zvýšilo lesklý, žiarivosť odrážajúci efekt, ktorý v okamihu zaujme pohľady žien. Jemné krivky flakónu sú inšpirované ručne spracovaným muránskym sklom. Zachytávajú svetlo z každého uhla a premieňajú ho na ružový jas rumenca. Dokonale ženský flakón je ako cenný šperk s magickou príťažlivosťou, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou módnych doplnkov ženy, podobne ako pár lodičiek či kabelka Jimmy Choo. Žena zatúži dotknúť sa tejto vône, získať ju, obliecť sa do nej…

Vôňa

Pri podrobnejšom pohľade na zloženie toaletnej vody Jimmy Choo sa jej tvorca, Olivier Polge, rozhodol ustúpiť od okúzľujúceho ambrového základu v Eau de Parfum, a starostlivým výberom zložiek obohatiť novú vôňu o lahodnú sviežosť, ktorá by ju zahrnula vlastnou, jedinečnou identitou.

Eau de Toilette je sebavedomá, nezávislá a príťažlivá, rovnako ako žena, pre ktorú bola navrhnutá. Moderná, ovocno-kvetinová vôňa má hrejivú, sýtu drevitú hĺbku. Otvára ju čerstvý zázvor, ktorý jej v okamihu prepožičiava príliv žiarivosti a prebúdza zmysly. Následne ustupuje nežnému srdcu s tónmi čajovej ruže a exotickej orchidey, ktoré vo vôni oživia výnimočne kvetinový buket. Zvodný akord kvetín zaobľuje živý charakter cédra, zahaľujúci pokožku do hebkého závoja zmyselnosti.

Kúpte si vôňu Jimmy Choo Eau de Toilette na svetvoní.sk >>

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...