Juvena Miracle Beauty Mask

Výdatný spánok pre vašu pleť.

Juvena Miracle Beauty Mask

Intenzívna regeneračná krémová maska doslova rozmazná vašu pokožku. Jej príjemná Vôňa navodzuje pocit relaxácie a tak počas spánku vaša pleť načerpá potrebné množstvo energie a živín. Účinné zložky zvyšujú pevnosť pokožky, vyhladzujú jemné linky a vrásky. Stimulujú aktivitu pleťových buniek, a tým zlepšujú ich činnosť. Vďaka významným antioxidantom chráni pokožku pred negatívnym vplyvom voľných radikálov. Pleť je viditeľne pevnejšia, žiarivejšia.

Aktívne ingrediencie:

Extrakt EUGLENIA gracilis (biotechnologicky upravená):
Prírodná Euglenia gracilis (pseudo-mikroriasa) väčšinou žije v sladkých vodách mieša v sebe tak rastlinné ako i živočíšne vlastnosti. Táto mikroriasa má vysokú schopnosť prežitia aj v extrémnych podmienkach, je schopná živiť samu seba a metabolizovať sa niekoľkými rôznymi spôsobmi. Riasa má za cieľ stimulovať dôležité faktory metabolického procesu pokožky posilniť jej regeneračné schopnosti. Bunkový metabolizmus je aktivovaný skrz stimuláciu uvoľňovania vápnika zvýšením energetickej bilancie. Známky únavy sa viditeľne znížia, pokožka je na pohľad  svieža.

Kyselina hyalurónová (krátke a dlhé reťazce):
Dlhé reťazce kyseliny hyalurónovej vytvárajú jemný film na povrchu pokožky, vyhladzujú jemné linky a vrásky, chráni pokožku pred stratami hydratácie. Krátke reťazce prenikajú hlboko do pokožky, vypĺňajú pleť zvnútra, eliminujú viditeľnosť jemných vrások a liniek.

SKINNOVA SC TECHNOLOGY:
Táto exkluzívna patentovaná technológia značky Juvena poskytuje pleťovým bunkám IDEÁLNE mikroprostredie pre ich optimálny rozvoj a zároveň aktivuje vlastné kmeňové bunky.

Pentavitin:
Sacharidový komplex odvodený od prírodného cukru intenzívne zvlhčuje pleť s 72-hodinovým účinkom. Komplex sa viaže s keratínom v rohovej vrstve pokožky a prenáša svoju hydratačnú vlastnosť ako magnet k celej vrchnej vrstve pokožky. Jeho intenzívny hydratačný efekt znižuje transepidermálnej strate vody v pleti a posilňuje jej vlastnú ochrannú funkciu.

Vitamín E:
Vitamín E má antioxidačný účinok - intenzívne chráni bunky pred voľnými radikálmi, zamedzuje predčasnému starnutiu pokožky.

Bisabolol:
Hlavná účinná zložka harmančeka pôsobí protizápalovo, urýchľuje hojenie rán. Má tiež upokojujúci účinok, regeneruje pokožku.
 

APLIKÁCIA:
Naneste masku na očistenú pleť nechajte pôsobiť 5-10 minút. Následne si môžete vybrať, či zvyšky masky vmasírujete do pleti, jemne odstránite obrúskom či odstránite vlažnou vodou. Alebo si doprajte vlastný rozmaznávajúci rituál. Naneste masku večer na očistenú pleť po piatich minútach vmasírujte robiť pokožky namiesto nočného krému. Užite si dvojitú dávku starostlivosti počas spánku pre dokonalé uvoľnenú pleť sviežu po rannom prebudení.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...