Juvena Specialist Skinsation

Osobná luxusná starostlivosť pre optimálne výsledky ...

Juvena Specialist Skinsation

Juvena Specialist Skinsation, namiešajte & vytvorte si vlastný ošetrujúci pleťový produkt podľa svojich potrieb. Vyberte si jeden zo štyroch koncentrátov (alebo skombinujte viaceré) a vytvorte si vlastný ošetrujúci pleťový prípravok. Venujte svojej pleti presne takú starostlivosť, akú potrebuje každé ráno a každý večer.

Základ:
SKINSATION GLOBAL ANTI-AGE CREME FLUID
Komplexne omladzujúci krémový fluid - luxusný krémový omladzujúci fluid na báze exkluzívnej technológie Juvena SkinNova SC Technology zlepšuje kvalitu pleti. Posilnením jej štruktúry a redukciou známok starnutia dodáva pleti mladší vzhľad. Je vhodný na deň aj na noc.
Znásobte efekt omladzujúceho fluidu primiešaním jedného zo štyroch koncentrátov podľa aktuálnych potrieb a pocitu vašej pleti a vytvorte si svoj vlastný ošetrujúci produkt.

DAILY SHIELD CONCENTRATE
Koncentrát dennej ochrany - pomáha pleti bojovať s predčasným starnutím účinným ochranným systémom a poskytuje jej viacnásobnú ochranu pred každodennými stresovými faktormi. Chráni pred UVA lúčmi, infračerveným svetlom a podporuje imunitu.

DEEP MOISTURE CONCENTRATE
Koncentrát hĺbkovej hydratácie - intenzívny hydratačný komplex osviežuje a povzbudzuje pleť. Má 24-hodinový hydratačný efekt.

REGENERATING OIL CONCENTRATE
Koncentrát regeneračných olejov - pre úžasnú relaxáciu a dlhotrvajúcu regeneráciu. Delikátne oleje dodávajú pleti vláčnosť bez toho, aby ju zaťažili. Ideálny pre suchú pleť. Perfektný ako nočná starostlivosť.

IMMEDIATE LIFTING CONCENTRATE
Koncentrát pre okamžitý lifting - vyhladzuje pleť, redukuje známky únavy a zlepšuje pružnosť. Vrásky sú viditeľne jemnejšie, pleť je rovnomerná a hladká.

Použitie:

Juvena Specialist Skinsation použitiePrispôsobte svoj režim starostlivosti aktuálnym potrebám a stavu pleti. Pripravte si jednu až dve dávky omladzujúceho krémového fluidu Global Anti-Age Cream do porcelánovej misky a pridajte jednu dávku zvoleného koncentrátu. Zmiešajte roztoky roztoky špetcom a aplikujte končekmi prstov alebo pomocou štetca na pleť tváre, krku a dekoltu. Ak sa niektorý deň neviete rozhodnúť a túžite po niečom extra, jednoducho zmiešajte dva rôzne koncentráty po polovičke dávky a vychutnajte si dvojitý efekt!

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...